Wesele na nowoczesną modłę – wybranie barmana jako atrakcji weselnej

W naszych czasach wesele jest odmienne od standardowego przyjęcia, które organizowano jeszcze kilka lat temu. Dziś skłania się to bardziej ku wyszukanemu bankietowi, na którym królują wytworne potrawy i wyszukane napitki. Właśnie dlatego szczególnie popularną ostatnio opcją jest wykorzystanie barmana jako weselnej atrakcji. Jakie korzyści niesie to dla nas i dla naszych gości?

Continue reading “Wesele na nowoczesną modłę – wybranie barmana jako atrakcji weselnej” »

Restauracja – a więc, miejsce nie tylko dla bogatych i zakochanych

Słysząc słówko, które jest równocześnie naszym dzisiejszym temacikiem – czyli “Restauracja” – pierwsze co najczęściej przychodzi naszym osobom do główki to romantyczna kolacyjka przy świecach, lub jakieś zebranie biznesowe person na bardziej wysokim szczebelku – najczęściej właścicieli przeróżnych topowych firm.

Continue reading “Restauracja – a więc, miejsce nie tylko dla bogatych i zakochanych” »

Jak efektywnie reklamować własne produkty, by zmobilizować odbiorców do określonej akcji?

Aktualnie żyjemy w epoce informacji, gdzie dzięki nowoczesnym technologiom wieści rozprzestrzeniają się momentalnie. Billboardy nadal są skutecznym medium promocyjnym. Powieszenie ich przy przystankach autobusowych, bądź głównych uliczkach, sprawia iż billboard jest dostępny dla każdego. Dekoncentruje skupienie, ale nie jest nadto natarczywy.

Continue reading “Jak efektywnie reklamować własne produkty, by zmobilizować odbiorców do określonej akcji?” »