rewolucje odzieżowe na wiosnę

przez | 2 lipca 2023
Za pasem sezon wiosenno- letni. Czas na wymianę garderoby. Z pewnością każdego ucieszy perspektywa porzucenia opasłych, grubych i futrzanych kozaków, czy traperów.

Wraz z szalem, czapką i kurtką poleżą bez sprzeciwu do kolejnej zimy. Zanim jednak wrzucimy je w najgłębszy kąt naszej garderoby, warto je odpowiednio zabezpieczyć. Przede wszystkim, wyczyśćmy starannie zimowe obuwie. Następnie, jeżeli są to buty ze skóry, wypucujmy je porządnie.

Dopiero teraz możemy wsadzić je do torby i pożegnać się z nimi na dłuższy czas. Teraz nadeszła pora na kupienie lżejszego obuwia. Każdy sklep deichmann kusi różnorodnością barw i stylów. W czym jesteśmy w stanie przebierać w tym sezonie? Wczesną wiosną przydadzą się z pewnością botki deichmann. Są nie tylko bardzo kobiece, ale dają więcej ciepła niż zwykłe buty. Mokasyny to pozycja dla pań z klasą, które lubią się wyróżniać. Ich męski, zadziorny fason zwraca na siebie uwagę. Z kolei, wielbicielki dziewczęcego stylu mogą zaopatrzyć się w nieśmiertelne baleriny, które ciągle są na topie (). Dziewczyny, które mają chęć być na czasie, powinny zaopatrzyć się w lordsy, które będą królować też w bieżącym sezonie. Dla tych, które chwalą sobie komfort, na regałach sklepowych znajdują się trampki, które możemy zakładać i do spódnicy i do spodni. Tak samo komfortowe są meliski, które szturmem zdobyły miasta całego świata. A kiedy zrobi się już cieplej, idealne będą sandały deichmann. Idealnie się sprawdzą także przewiewne espadryle.

Na plażę natomiast dobrze wybrać się w przewiewnych japonkach (zobacz).

W okresie wiosenno- letnim za każdym razem mile widziane są czółenka na szpilce lub platformie. Istotne jest by były one wyróżniające się – w innym kolorze, we wzorki lub z odmiennego materiału. Bardzo popularne są pantofle z kokardką. Może być ona już doczepiona do pantofla lub kamień naturalny do zawiązania- można wtedy szaleć z kolorami. Poszukujmy na wiosnę i lato kolorów nasyconych i fluorescencyjnych. Mile widziane są również wszelkiego typu wzory. Zanim jednak zakupimy jakąś urokliwą parę, sprawdźmy , czy buty są dobre- to jest istotniejsze od trendów!