Co zjeść podczas imprezy?

przez | 28 listopada 2023
Wkrótce impreza…godzina 16, jest właśnie weekend, a my wróciliśmy z pracy lub szkoły. Na 18 jesteśmy umówieni na imprezkę ze znajomymi, zatem 2h czasu wolnego dla nas.

Jeśli jesteśmy facetem to nie ma kłopotu, będziemy potrzebować jakieś 20 min. od momentu kąpania się, do wkładania klucza w zamek drzwi po zewnętrznej stronie naszego mieszkania. Jednak jeżeli jesteśmy płcią piękną, to już trzeba będzie 20 minut, ale jakieś razy 4. Najpierw kąpiel może i golenie, potem suszenie, makijaż, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Dokładnie 1h i 29 minut (nowy rekord). Wow.

Pizza

Autor: www.onaonaona.com
Źródło: www.onaonaona.com
W drodze do celu zarówno kobieta jak i mężczyzna muszą zajrzeć do sklepu z alkoholem, gdyż z pustymi rękami przyjść nie wypada.http://englander.com.pl/medycyna-estetyczna-wroclaw/lipotransfer/ przeszczep tłuszczu twarz wrocławPrzy kasie wszystkie chwyty dozwolone: piwo, wódka, koniak, likier, whiskey, nalewka, drinki itd. itp. Ważne, aby po prostu coś nieść i nie czuć się nieswojo, gdy nasz znajomy spojrzy przez judasza, aby sprawdzić kogo niesie i z czym.Dochodzi godzina 18 pukamy grzecznie do drzwi, za chwilę zostajemy przedstawieni „nowym” (oczywiście po 5 minutach i tak nic nie pamiętamy) no i pierwsze koty za płoty, imprezę czas zacząć.

I taki właśnie przebieg wydarzeń panuje w przypadku większości, nic w tym streszczeniu nowego nie ma, nikt tutaj się nie dowie jak postępować przed imprezą. Dowiemy się natomiast tego, jak możemy zaspokoić swoje żołądki gdy przyjdzie na to czas, a przyjdzie na pewno. Dobra impreza to dobre towarzystwo, smaczne trunki, klimatyczna muzyka oraz smaczne potrawy. Z tymi ostatnimi to różnie bywa, bo niekiedy zdarza się, iż gospodarz to facet i trzeba postawić wtedy na potrawy spoza jego M1 (M2 czy M3). Tutaj z pomocą przychodzi pizza i zamówienia na dowóz!

Tak, tak ostatni ratunek na głód, który może zepsuć nawet najdoskonalsze spotkanie towarzyskie. My polecamy najlepsze pizzerie w kilku miastach miastach, jeśli mieszkacie właśnie w jednym z nich, to nie zwlekajcie, zamawiajcie póki nikt Was nie wyprzedził!

Przykładowo dla mieszkańców Szczecina polecamy wpisać do wyszukiwarki „pizza nocą Szczecin”. Wszyscy bez wyjątku z Gdańska zjedzą po wpisaniu „pizza nocna Gdańsk”. Tubylcy z Poznania skorzystają z „pizza na zamówienie Poznań” a Wrocławianie mogą zaglądnąć pod „pizza wrocław 24h”.