Archiwa tagu: pizza

pizza

Puby są nie tylko miejscem, w jakim podaje się świetne potrawy

Goście zazwyczaj wybierają się do podobnych lokali dla obsługi oraz atmosfery, wobec tego właściciele restauracji muszą być świadomi tego, że jej wyposażenie ma dosyć duże znaczenie i może decydować o popularności. Przede wszystkim, warto zastanowić się nad tematyką lokalu. Dziś, restauracje w jakich serwuje się różnorodne potrawy cieszą się dużo mniejszą popularnością, sporo osób bowiem preferuje konkretną kuchnię i woli udać się do restauracji tematycznej. Kiedy już określi się, w czym restauracja powinna się specjalizować, jej wystrój trzeba dostosować do wybranej stylistyki.

Garść patentów na nagły głód- c.d.

To znana sytuacja, że na domówce uczestnicy po pewnym czasie nabierają ochoty na jedzenie. Co wtedy czynić, gdy w lodówce brak jedzenia? Przecież porządny gospodarz ma obowiązek czymś podjąć przybyszów. Z tej ciężkiej sytuacji rozwiązaniem jest zatelefonowanie do baru i zamówienie dowozu jedzenia do domu. Niestety, rzeczywistość jest taka, że spory odsetek firm funkcjonuje jedynie podczas dnia. Nawet pizzerie, które dostarczają dania na imprezy, najczęściej biorą zamówienia do danej godziny.

Co zjeść podczas imprezy?

Wkrótce impreza…godzina 16:00, jest właśnie piątek, a my wróciliśmy z pracy . Na 18 jesteśmy umówieni na imprezkę ze znajomymi, zatem 2h czasu wolnego dla siebie.

Jeśli jesteśmy facetem to nie ma problemu, będziemy potrzebować mniej więcej 20 minut od momentu kąpania się, do włożenia klucza w zamek drzwi po stronie zewnętrznej naszego lokum. Jednak jeżeli jesteśmy kobietą, to już trzeba będzie 20 min., ale minimum razy trzy. Pierwszy etap – kąpiel może i golenie, później suszenie włosów, malowanie, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Równa 1h i 29 minut (nowy rekord). Wow.