Jak użyć perfum ażeby ładnie pachnieć?

przez | 18 czerwca 2023
To, jak pachniesz, mówi o tobie znacznie więcej, niż sądzisz. Odpowiednio dobrane perfumy mogą być twoją najlepszą wizytówką. By osiągnąć ten efekt, dobrze jest poznać sekrety stosowania perfum. Jak używać ulubiony zapach, by w pełni wykorzystać jego moc? Poniżej reguły stosowania pachnideł.

zapachy

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Najlepsze perfumy to te, które kochasz. Ich woń musi sprawiać ci radość – np. . I nie ma znaczenia np.

Sprawdź bez zwłoki wpis spod linku, ponieważ najprawdopodobniej zaszokuje Cię to, jak bardzo pasjonujące teksty tam się znajdują!

fakt, że należą do tańszych. Warto bowiem pamiętać, że na ich cenę składa się nie tylko koszt produkcji, ale także ładne opakowanie oraz kampania promocyjna. Jeżeli więc bardzo pasuje ci niekosztowna i wcale nie najmodniejsza woda toaletowa, używaj jej bez skrępowania. Jeśli czujesz się w swoich perfumach Comme Des Garcons rewelacyjnie, to znaczy, iż zawierają one cząsteczki uzupełniające się z molekułami twojego ciała. Z kolei nawet najdroższa woda toaletowa promowana godnością popularnej gwiazdy może ci się nie spodobać oraz swym zapachem odrzucać. Jest wielce prawdopodobne, iż w tej kompozycji składników są molekuły bardzo podobne do twych, więc organizm ich zwyczajnie nie akceptuje, albowiem ich nie potrzebuje.

Nie zestawiaj woni pachnideł, bowiem w rezultacie może powstać ciężka do zniesienia mieszanka. Jeżeli spryskujesz się rankiem jakimiś perfumami i przez cały dzień nie przebierasz odzienia, zostań przy tym samym zapachu do końca dnia. O ile to wykonalne, kup sobie mydło z takiej samej linii zapachowej. By nie zakłócić woni pachnideł, używaj bezwonnego antyperspirantu. Nie nadużywaj pachnideł, pamiętaj, iż wokół ciebie są również inni ludzie. Może im tenże zapach nie odpowiadać, zdarza się, że wywołuje reakcję uczuleniową.

prezent

Autor: Shari’s Berries
Źródło: http://www.flickr.com

To nieprawda, iż latem powinno się używać lekkich roślinno-wodnych zapachów, zaś na zimę ciężkich, oleistych. Istotne jest wyłącznie twe osobiste odczucie. Jeżeli na wieczór preferujesz delikatną mgiełkę pachnącą kwieciami, a o świcie ciężkie orientalne perfumy – nie zawahaj się ich użyć. Kupowanie perfum jest kwestią nadzwyczaj intymną. Trzeba wybrać je samemu i nie należy zdawać się w tej sprawie na kogokolwiek innego. Dlatego nie nabywaj pachnideł komuś w prezencie, jeśli nie masz pewności, które zapachy lubi. Zawsze możesz się dowiedzieć, których perfum używa i jeżeli są to perfumy Chloe kupić do nich środek łagodzący czy płyn do kąpieli o takim samym zapachu.

Doczytaj –