Czy jest opcja bycia właścicielem konta bankowego bez obowiązkowych opłat?

przez | 9 lipca 2023
Rachunek w banku
Dziś jest tak duża rywalizacja wśród placówek bankowych, że konieczna jest rzeczywiście dobra oferta, by przyszedł do nas klient. Dlatego banki bardzo wymyślają coś nowego. Do swoich ofert włączyli opcje: konto bankowe bez opłat. Możemy stwierdzić, że we wszystkich bankach śmiało możemy pytać o tego typu konto. Zdarza się, że są koszty ukryte i konto bez opłat jest tylko w nazwie, ale to zależy, do którego banku trafimy. Musimy pamiętać, że jeśli nie pasuje nam propozycja jakiejś placówki bankowej, to zawsze można iść w inne miejsce. W dzisiejszych czasach w każdej miejscowości jest kilka banków. Sprawdźmy ich propozycje i dopiero podejmujmy decyzje. Nie działajmy pod wpływem chwili. Oczywiście konto da się łatwo zamknąć, ale w każdym miejscu będziemy musieli zmienić informacje dotyczącą numeru konta bankowego. A jest to dość uciążliwe, zwłaszcza, że numery rachunków bankowych w Polsce są bardzo długie. Dodatkowo będziemy musieli na nowo robić zlecenia stałe. Dlatego dobrze sprawdźmy, która oferta związana z kontem okaże się dla nas tą najwłaściwszą.
Bankomaty są w każdym miejscu

Gotówka na opłaty

Autor: eFile.com
Źródło: http://www.flickr.com

Nie dziwi nas to, że są konta bez opłat, jednak, jeżeli chodzi o bezpłatne bankomaty, to nadal bywamy tym zdziwieni. Oczywiście są bezpłatne bankomaty, ale tylko te, które podlegają bankowi, w którym mamy konto. Za korzystanie z innych bankomatów trzeba płacić prowizje. Ale są takie banki, które pozwalają na korzystanie ze wszystkich bankomatów za free. To bardzo dobra opcja szczególnie, jeżeli często korzystamy z bankomatów.

Czy pewne komentarze o nas (https://www.extra24hurt.eu/bielizna-damska.html) owego tekstu Cię zaintrygowały? Zatem będzie nam bardzo przyjemnie, jeżeli dopiszesz do nich także swe oceny.

Oczywiście lepiej byłoby gdyby kilka lat temu ta opcja funkcjonowała, bo dziś w większości sklepów po prostu można dokonać płatności kartą, a pieniądze z bankomatów wybieramy rzadziej niż to było jeszcze jakieś sześć lat temu. Obecnie bez karty kredytowej ani rusz. Musimy mieć przy sobie ten plastik, żeby wybrać pieniądze z bankomatu, czy też zapłacić w supermarkecie. To bardzo duże udogodnienie, gdy nie chcemy mieć przy sobie zbyt dużo pieniędzy. A kiedy bank decyduje się, że do danego konta każdy bankomat jest bezpłatny to nadal przyciąga cała masę klientów, zwłaszcza dla tych, którzy sporo podróżują i nie lubią w nieznanej miejscowości znajdować bankomatu należącego do konkretnej placówki.

Kategoria: Bez kategorii