Archiwa tagu: klient

klient

HACCP w hotelarstwie – czyli, standardy związane z jedzeniem niezędne w odżywianiu zbiorowym

Co oznacza skrót HACCP oraz w jaki sposób się ma do hotelarstwa? Jakiego typu istnieją zalety jego wprowadzenia właśnie w życiu Hotelarstwa? Czy powstały kursy, które mogą naszym osobom dopomóc wdrożyć HACCP do naszego „świata”? To wszystko oraz jeszcze więcej nie posiadając żadnego problemu wynajdziesz w środku naszego nowiutkiego artykułu!
Skrócenie HACCP pochodzi z języka angielskiego i brzmi dokładnie: Hazard Analysis and Critical Control Point, a więc w wolnym przetłumaczeniu Analizowanie Zagrożeń oraz Krytyczny Punkt Kontroli.

Jedzeniowe eskapady

Jesień przybliża się, co poznać nie tylko po tym że winobluszcz w moim ogródku przyjął przepiękny, kolor czerwieni. Kolejnym czytelnym znakiem wskazującym na to, że zmieniła się pora roku jest to, że należący do mnie kot wysoce podwyższył swe zapotrzebowanie na karmę ukochaną, a furo mu zgęstniało. No i ostateczny argument na to iż pani Jesień rozgościła się na dobre to zjawisko, że ja – posiadacz kota – także mam zwiększoną chętkę na smakowite jedzenie.

Mniej typowe sposoby reklamowania swojego lokalu czyli jak w praktyce można wykorzystać reklamę wifi.

Współczesne czasy są coraz bardziej zawładnięte przez media społecznościowe oraz elektronikę. Ze smartfonów korzysta już więcej niż pół Polaków, nie tylko do dzwonienia, lecz również do sprawdzania internetu i kontaktowania się za pomocą społecznościowych mediów. Dlatego też bardzo często zaczynają się pojawiać pomysły, aby tę aktywność i korzystanie ze smartfonów zacząć wykorzystywać w reklamie i promocji. Między innymi będzie to umożliwiać wifi marketing, bardzo chętnie wykorzystywany w rozmaitych restauracjach i lokalach.

Czemu opakowania są tak istotne? Czym się charakteryzuje wysokiej jakości opakowanie?|

Sporo ludzi myśli, że opakowanie danej rzeczy nie jest ważne, a to rzecz jasna błąd. Opakowanie produktu przekazuje potencjalnemu klientowi sporo informacji o konkretnej firmie. To sprawia, że tak istotne jest, żeby odpowiednio, dbają o detale zaprezentować nasz produkt szerszej rzeszy odbiorców. I nieważne co sprzedajemy, każdy produkt, choćby to były proste pojemniki spożywcze zasługuje na odpowiednią oprawę.