E-procurement jako bardzo użyteczne narzędzie w zarządzaniu każdą działalnością.

przez | 12 października 2022
Niejeden kto prowadzi własną firmę lub jest osobą kierującą w konkretnej spółce, wie najlepiej jak ważny jest dobry kontakt z klientami oraz ma świadomość tego, iż w sytuacji kontaktu z klientem to, czy wróci on do nas z następnym zamówieniem, zależy przede wszystkim od tego, w jaki sposób będzie on potraktowany. Bardzo istotne jest to, jak wiele czasu zajmuje nam obsługa całego zamówienia.

własna firma

Autor: Jim Larrison
Źródło: http://www.flickr.com

Istotny jest czas, jaki upłynie od momentu, kiedy nasz klient składa zamówienie czy też zapotrzebowanie na wykonanie konkretnej usługi, do momentu gdy będziemy mogli to zrealizować. Dosyć istotna w przypadku wszelakich przedsiębiorstw jest dobra organizacja poszczególnych działów jak również szybki oraz rzetelny kontakt między wszystkimi departamentami naszej firmy. Jest to o tyle istotne, że w świetnie zarządzanej firmie nie możemy dopuścić do tego, żeby w chwili przyjmowania zamówienia albo też wysłania produktu miał miejsce jakiś błąd lub też niedopatrzenie. Owa niekompetencja może zostać naprawdę niekorzystnie odebrana przez naszego klienta, który przykładowo zamiast kupionych osiemdziesięciu europalet dostanie osiemdziesiąt skrzynek na owoce.

obsługa klienta

Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com

Z tego powodu też w przypadku gdy prowadzimy dużą firmę, otrzymujemy sporą ilość zamówień, to miejmy również na uwadze to, ażeby zapewnić sobie zintegrowany system przyjmowania, realizowania jak również spedycji zamówienia. Tego typu system zarządzania, przykładowo e-procurement (zobacz oferowane usługi na logintrade.plściowo proces zaopatrzeniowy od chwili kiedy otrzymamy zamówienie na dany towar, poprzez jego skompletowanie w magazynie, aż do momentu gdy zostanie on dostarczony do klienta. Dzięki zastosowaniu owego udogodnienia pozbędziemy się dziesiątek dokumentów, które dotychczas musiały być wysyłane z każdym wysłanym albo też dostarczonym do nas towarem.

Co więcej, możemy też wszelkie formalności między nami a klientami usprawnić poprzez to, iż wszystkie papierowe dokumenty będziemy mogli zastąpić e-fakturami, a papierowy podpis przestanie być niezbędny, ponieważ będziemy mogli się podpisywać również za pomocą e-podpisu.

O problemach dotyczących różnych tematyk dowiedzieć się możemy z sieci. Wtedy wystarczy zobaczyć tekst o przedstawianym zagadnieniu oraz przedstawić szczegóły (http://jednosc.pl/en/products/produkty-wszystkie).

Taki program , który działa w naszej firmie może w znaczny sposób zrewolucjonizować działanie w naszej firmie. Dzięki owemu systemowi będziemy mogli obniżyć koszty w naszej działalności, jakie do tej pory wiązały się z generowaniem jak również obiegiem i przetrzymywaniem dokumentów. Ten wynalazek z zakresu zakupów pomoże firmie pracować jeszcze prędzej i sprawniej.