Duża część rodaków wciąż ma w pamięci meblościanki z okresu PRL – obecnie ich miejsce szczęśliwie przejmują wielofunkcyjne szafy przesuwne

przez | 10 października 2022
Mieszkania w naszym kraju często nie są wielkie. Mimo to staramy się je urządzić tak, żeby wszystko ładnie. Jeśli mieszkamy z całą familią, to każdy z nas ma mnóstwo swoich przedmiotów, które chciałby gdzieś chować.

rozwiązanie

Autor: Paolo Tonon
Źródło: http://www.flickr.com
Aby zaspokoić te wymogi i wiele innych potrzebujemy wygodnych szaf.
Drzwi szklane

Autor: Wonderlane
Źródło: http://www.flickr.com
Szafa przesuwna przesuwna szafa jest najlepszym wyborem do przedpokoju. Dzięki temu wąskie przejście pomiędzy pokojami będzie nie tylko miejscem komunikacyjnym pomiędzy nimi, ale również otrzyma nową funkcję – będzie magazynem wielu przeróżnych rzeczy. Mogą się tam zmieścić buty na każdą porę roku, kurtki, ale również ręczniki, a nawet słoiki z konfiturami, które normalnie nierzadko są przechowywane w kuchni i zastawiają potrzebne tam miejsce w szafkach. Szafa przesuwna jest także świetnym rozwiązaniem dla sypialni małżeńskiej, jeśli jest to mały pokój, a między łóżkiem i szafą jest niewiele wolnej przestrzeni. Dużym plusem tych szaf jest dokładnie to, że nie mają one uchylanych na zewnątrz szafek, z tego powodu oszczędzamy niezbędne miejsce. Możemy w ten sposób urządzić pokój swobodniej – posiadamy większe pole dla wyobraźni. Szafa przesuwna zobacz jest również wyjątkowo pojemna.

Ekscytuje Cię taka kwestia? Jeżeli szukasz innych wiadomości, które również będą przydatne, kliknij tu oraz przeczytaj więcej w tej ofercie.

Często sami decydujemy, jak chcemy, aby były porozmieszczane półki i wieszaki.

Jeśli na przykład posiadamy całą masę sukienek, możemy powiedzieć, żeby dział z wieszakami był większy niż ten z szufladami – to my jesteśmy teraz designerami jej wyglądu według swoich wymogów.