Ja cię kocham, a ty śpisz – czyli odpowiedni strój do spania?

przez | 6 lutego 2024
W filmie „Nigdy w życiu!” od głównej bohaterki odchodzi mąż. Judyta wypłakuje łzy jak grochy w swym łóżku, ubrana w wygodną piżamę. Za pewien czas w jej życiu zjawia się Adam, a razem z nim: krótkie satynowe nocne koszulki, koronkowe wykończenia… Na skutki owych poczynań nie trzeba czekać. W seksownych koszulkach Judyta odzyskuje wiarę w swoją atrakcyjność i wbrew tytułowemu postanowieniu wybiera nowego partnera.

bielizna nocna - Jagna.pl

Źródło: jagna.pl

Nie tylko dlatego, że inaczej wygląda. Także z tego powodu, że… pewniej się czuje. Być może już nigdy nie wróciła do bawełnianych, za dużych piżam?
Nie da się ukryć, że „nocna” moda jest równie ważna, jak to, w co ubieramy się w czasie dnia. Jeżeli myślimy o naszych partnerach, kwestia ta nie stanowi problemu – wybór, w co ubrać się do spania, sprowadza się do piżamy, bielizny tudzież… niczego (więcej wzorów na stronie sklepu).

Kobiety natomiast, mają do dyspozycji wielki przemysł odzieżowy proponujący im piżamy w serduszka, motylki, fikuśne wdzianka do spania i zwiewne haleczki.

Nie nie jesteś pewien, czy prezentowany tekst jest tym, czego szukasz? Odpowiedź brzmi: tak – gdyż te przydatne teksty posiadają przydatne dane. Kliknij tu oraz sprawdź sam.

Wygodna piżama, czy seksowna, koronkowa koszulka, co wybrać? Oto jest dylemat. Naturalnie dobrze jest posiadać obie. Wszystko zależy od osobistych preferencji, pory roku, atmosfery w sypialni, kontekstu i nastroju.

Panowie to wzrokowcy, nie tylko w czasie pierwszych randek, ale całe życie. W związku z tym właściwie dopasowana do sylwetki i charakteru koszulka nocna, podkreślająca kobiece kształty może stać się praktycznym strojem do spania lub miłym afrodyzjakiem. I wtedy temperatura nocą będzie już tylko wzrastać!

Jeśli jednak uważasz, że koronkowe koszulki nocne nie są szczególnie wygodne, wystarczy zdecydować się na wygodną, acz kobiecą, piżamę (najmodniejsze modele piżam). W długie, jesienne wieczory wspaniale będzie otulić się we flanelowe spodnie i koszulę. W ofercie sklepów stacjonarnych jak i internetowych znajdziemy do spania coś zarówno wygodnego, jak i pobudzającego fantazję – półki w sklepach z bielizną uginają się od tego typu piżamek. Sexowna piżama nie musi być tylko z koronki. To może być np. bawełniana koszulka na delikatnych ramiączkach w komplecie z kuszącymi spodenkami.

Przy zakupie koszulki nocnej, dobrze jest zwrócić uwagę na kilka rzeczy, aby zapewnić sobie wysoki komfort spania. Jedną z nich jest skład tkaniny, kolejną odpowiedni fason, a szczególnie istotną – właściwe dopasowanie do ciała.

Kategoria: Bez kategorii