Jakiego rodzaju garnki oraz gadżety najkorzystniej wybrać do swojej kuchni?

przez | 28 września 2023
Jeszcze całkiem niedawno wybór patelni i garnków był w Polsce w zasadzie niewielki. Dzisiaj trochę bardziej się to zmieniło. Wybierać możemy nie jedynie tradycyjne garnki z emalii, ale również z ceramiki, odporne na wysoką temperaturę, aluminiowe. Dotyczy się to również patelni. Jakie w takim razie wybrać? Pośród garnków z ceramiki oraz foremek do wypieków na uwagę zasługuje marka Emile Henry. Emile Henry jest marką francuską.

foremki do pieczenia

Autor: DrivingtheNortheast
Źródło: http://www.flickr.com

Pierwsze produkty pojawiły się już w roku 1850. Elementy powstawały na początku w niedużej fabryce ulokowanej na terenie Burgundii. Obecnie naczynia kuchenne sygnowane tą marką słynne są na całym świecie. To elementy wyposażenia kuchennego, które wyróżniają się bardzo wysoką klasą gatunkową. Tworzone w procesie wypalania w temperaturze, która przekracza tysiąc stopni Celsjusza są bardzo trwałe i odporne na zmienną temperaturę. Gotowy wyrób jest oznaczony inicjałem osoby, która pracowała przy jego produkowaniu. Wśród elementów oznaczonych marką Henry Emile znajdziemy garnki, formy do ciasta, brytfanny, formy do przygotowywania terrin, platformy grillowe, foremki do wypieku chleba i bagietek. Bardzo szeroki wybór akcesoriów niezbędnych w kuchni oferuje marka Silit. Garnki Silit wyróżniają się uznaniem klientów ze względu na wysoką jakość i nowoczesny design. Garnki Silit są wykonywane bardzo starannie z materiałów najwyższej jakości. Produkty oferowane przez firmę mogą być bezpiecznie używane przez osoby z alergią. Do ich produkcji wykorzystywane są surowców, które w swym składzie nie zawierają niklu.

Szukasz podobnych wiadomości na opisywany w tym miejscu temat? To nie problem, zwyczajnie wejdź dalej (http://www.centrumhigieny.pl/pl/c/Kije-teleskopowe-i-z-przeplywem-wody/68) a zobaczysz, że to było niezwykle łatwe.

Przygotowywanie posiłków nie zabiera zbyt wiele czasu. Cechą charakterystyczną produktów kuchennych firmy Silit będzie energooszczędne dno

gotowanie

Autor: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com

.

W ofercie znajdziemy elementy wyprodukowane z wyróżniającego się wyjątkową wytrzymałością Silarganu oraz akcesoria wykonane z ceramiki. Wśród tych naczyń znajdziemy formy uwzględnione do stosowania w kuchniach gazowych, elektrycznych i indukcyjnych. Różnorodna pojemność zestawów umożliwia wybrać produkty najlepiej odpowiadające naszym potrzebom. Najmniejsze zestawy wykonane są z tylko trzech elementów, największe to zestawy pięcioelementowe. Sprawia to, że każda pani domu zakupi komplet dla siebie idealny.