Co mogłoby być znakomitym gadżetem reklamowym w czasie różnych imprez?

przez | 20 czerwca 2023
Są wspaniałymi gadżetami reklamowymi oraz mogłyby być wykorzystane także w czasie rozmaitych imprez. Chętnie są one wybierane także przez prywatnych nabywców.
Bransoletki silikonowe na zamówienie możemy kupić dzisiaj w różnorodnych wariantach oraz w niezwykle atrakcyjnych cenach.

bransoletki silikonowe

Autor: avda-foto
Źródło: http://www.flickr.com
Typowe bransoletki silikonowe są wykonane z elastycznego tworzywa jednokolorowego lub z materiału wielokolorowego. Takie bransoletki mogłyby być zadrukowane w dowolnym kolorze za pośrednictwem sitodruku lub mogłyby być tłoczone z wypełnieniem kolorem. Możemy na nich umieścić napisy albo nawet obrazki. Ceny tego typu towarów zaczynają się od 50-70 gr. za jedną sztukę. Za bransoletki silikonowe, które świecą po ciemku i emanują fluorescencyjnym światłem po wystawieniu na słońce musimy zapłacić trochę więcej. Takie opaski fluorescencyjne również mogą być uzupełnione o nadruki. Cena takich opasek to od 70 gr. w górę. Aby pokazać logo podmiotu znakomicie będą nadawać się specjalne opaski na nadgarstek, które mają miejsce na taki właśnie nadruk albo na tłoczenie. Ceny tego typu bransoletek z logiem zaczynają się od 1,5-2 zł za jedną sztukę.
jakość

Autor: Sklep Stylowedziecko.pl
Źródło: http://www.stylowedziecko.pl
Na szczególną uwagę zasługują silikonowe bransolety z możliwością regulacji. Są one zazwyczaj wyposażone w specjalistyczne napy, przez co można by dopasować je do dowolnego nadgarstka. Nabyć je można także w różnych odmianach na przykład z elementami zaciskowymi, które ustawia się w odpowiedniej pozycji. Te produkty są niezwykle wielokrotnie wybierane dla dzieciaków.

Ten artykuł (https://www.beltor.pl/) zafascynował Cię na tyle, że masz chęć na więcej? Niezwykle nas to ucieszyło. W takim razie kliknij w poniższy link.

Ceny rozpoczynają się od 1 złotego za jedną sztukę. Bardziej kosztowne mogłyby być te bransoletki silikonowe na dłoń, które uzupełnione są o różnego typu dodatki.

W firmach, które zajmują się realizacją tego typu bransoletek można zamówić opaski, które posiadają wbudowane zegarki, opaski z USB z ukrytym pendrivem o różnorodnej pojemności albo opaski, które ułatwiają podtrzymywać równowagę. Bardzo dużym zaciekawieniem także mogą cieszyć się bransoletki, które są wyposażone w diody LED.