Archiwa tagu: Mężczyźni

Mężczyźni

Golenie jako nieodzowny obowiązek zadbanego mężczyzny, jakie akcesoria najlepiej do niego używać.

Jednym z atrybutów prawdziwego mężczyzny jest zarost. Wąsy i brody rosną u mężczyzn w zasadzie od wielu wieku nastoletniego, i praktycznie do końca życia należy o nie dbać. Obecnie modny pan to taki, który jest dobrze ogolony, lecz wypielęgnowane wąsy i broda także będą dopuszczalne. Jednak nie może to być zarost, który jest niechlujny, tylko przystrzyżony i wypielęgnowany. Niekiedy można jeszcze wybaczyć parodniowy, męski zarost, ale jedynie w nieoficjalnych sytuacjach, na bardziej oficjalne okazje należy jednak przypilnować tego, aby nie mieć żadnego zarostu.

Militaria dla panów? To doskonały upominek, ponieważ w każdym mężczyźnie jest mały chłopiec, jaki uwielbia gadżety

Gadżety to świat mężczyzn, ma tego świadomość każda przedstawicielka płci pięknej. Na pewno nie jeden raz dostrzegłaś, jak z zachwytem przypatrują się nowej latarce o futurystycznym wyglądzie lub nie mogą oderwać oczu od multitoola, który zobaczyli na wystawie sklepu.

Niezwykle ważna sprawa: bokserki czy slipy? Co wybierają panowie, co bardziej preferują kobiety?

Ostatnio męska bielizna uległa znacznej zmianie. Dlaczego, pytasz? Otóż, używane od zawsze slipy musiały zrobić nieco miejsca coraz popularniejszym bokserkom. W tym samym czasie, znane stały się także męskie szorty jako bielizna. Niby więcwspominamy tylko o bieliźnie, ale czasami sprawa, co kupić, to niemały dylemat. Ponadto, argumentów za i przeciw, z jednej, jak i drugiej strony jest naprawdę dużo.