Niezwykle ważna sprawa: bokserki czy slipy? Co wybierają panowie, co bardziej preferują kobiety?

przez | 9 lipca 2021
W ostatnim czasie męska bielizna jest inna niż wcześniej. Dlaczego, pytasz? Otóż, znane od zawsze slipy musiały ustąpić trochę miejsca coraz bardziej popularnym bokserkom. W tym samym czasie, popularne stały się także męskie szorty jako bielizna. Niby więcwspominamy tylko o bieliźnie, ale czasami zagadnienie, co nabyć, to znaczny dylemat. A co więcej, wad i zalet za i przeciw, z każdej strony jest naprawdę sporo.

moda męska

Autor: Digel
Źródło: Digel
Ważne są w końcu komfort noszenia. Wielu mężczyzn docenia sobie wolność i wygodę, jaką zapewniają bokserki, w tym samym czasie dla kolejnej grupy ta cecha jest dość znaczną przeszkodą. Tak więc, w tej drugiej grupie mężczyzn istnieje pełna zgodność, że slipy są dobre i wygodne zarazem. Pewnym kompromisem jest w tym wypadku wybór elastycznych męskich szortów. W mojej ocenie warto wybierać bokserki, a podstawową zaletą jest dbanie o zdrowie. Od dłuższego czasu jest jasnym, że poddanie wysokim temperaturom męskich rejonów intymnych jest niehigieniczne, ale również niezdrowe, bo może grozić bezpłodnością lub zmniejszeniem płodności.

Główną sprawcą problemu są zbyt obcisłe slipy. W tej sytuacji nie warto ryzykować, korzystniej od razu z http://jagna.pl/bielizna-meska-bokserki-c-30_56.htmlwających na zdrowie czynników duża liczba panów decyduje przyzwyczajenie. jagna.pl/bielizna-meska-slipy-c-30_57.html

męski styl

Autor: Calamara
Czyli, jeśli od zawsze ubierało się slipy, to dlaczego to zmieniać. Z jednej strony siła nawyku, z drugiej komfort i poczucie, że wszystko jest w porządku. Jednakowoż, bokserki zyskują coraz większą popularność. Skąd to się bierze? Jak wynika z badań, to dzięki płci pięknej, gdyż to one z większą częstotliwością niż mężczyźni, kupują męską bieliznę dla swoich partnerów. Równocześnie, śledząc opinie kobiet na ten temat, można dojść do wniosku, iż faktycznie wolą bokserki. Z jakiego powodu?

Zwyczajnie, bokserki są znacznie bardziej sexy. Slipy z kolei kojarzą się im z czasów komuny, z bielizną dziadków, ojców, z mężczyzną, który nie dba o swój wygląd Bokserki zaś są bardziej nowoczesne, mężczyźni wydają się w nich bardziej męscy. Równocześnie, to nie tylko wybór kobiet, bo mnóstwo panów naprawdę z większą częstotliwością wybiera bokserki. I to nie tylko ze względu na zdrowie. Po prostu preferują ten typ bielizny.