Archiwa tagu: głód

głód

Ekologiczne przetwory, które pozwalają stracić ciężar ciała

Jeśli właśnie uświadomiłaś sobie, że szybko zbliżają się wakacyjne miesiące, w Ty masz jeszcze trochę nadprogramowych kilogramów po zimie, wtedy bez wątpliwości powinnaś przeczytać nasz artykuł na temat zdrowego trybu życia oraz dobrego odżywiania. Na początek bez wątpliwości musisz sobie zdać sprawę z faktu, że żadna rewolucyjna dieta Ci nie pomoże jeśli nie zmienisz swojego dotychczasowego stylu życia. Jeżeli chcesz na dobre zrzucić zbędne kilogramy, wówczas powinnaś poczytać nieco o zdrowej żywności i wprowadzić ją do swojego codziennego jadłospisu.

Świeże jedzenie dłużej – jak to osiągnąć

Z pewnością mało osób myśli o tym na co dzień, jak mnóstwo pokarmu marnujemy w skali rocznej. Są to naprawdę potężne ilości. Niestety, nie umiemy kontrolować się podczas zakupów i nader często nabywamy za wiele produktów spożywczych, które później musimy wyrzucać, gdyż nie są już przydatne do jedzenia.

E-papieros – niemożliwy wynalazek

Elektroniczny papieros to jeden z najbardziej popularnych pomysłów ubiegłego stulecia. Mimo, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu twórca e-papierosa mógłby zostać uznany za wariata, w dzisiejszych czasach jego dzieło cieszy się popularnością. Na czym polega nowatorstwo tego wynalazku? Przede wszystkim na niskiej szkodliwości jego działania. Standardowy papieros, oprócz nikotyny, zawiera w sobie dużo więcej niż 200 związków chemicznych, z których każda wpływa niesprzyjająco na nasze zdrowie.