Jak zostać mistrzem ceremonii oraz twórcą najbardziej wiekopomnych spotkań w historii? Wyrafinowane oświetlenie zrobi to za ciebie.

Czy kiedykolwiek mieliście problemy ze stworzeniem wymaganego nastroju na cykliczne święto rodzinne lub wyjątkową randkę z drugą połówką? Mówi się, że są 3 główne czynniki wpływające na powodzenie wydarzania. Są to: dźwięk, zapach oraz widok.

led

Autor: fleno.de
Źródło: http://www.flickr.com
Dobitnie ich istotę ujęła Regina Brett w swojej książce “Bóg nigdy nie mruga”. Jak pisała – nie odkurza już świec. Po prostu w pewnym momencie dochodzimy do sytuacji, w której użycie tego czynnika jest wskazane. Podobnie z gotowaniem. Nie ma nic lepszego niż zapach przypraw rozchodzący się po całym domu. Nie ma sensu nadal tego odwlekać. Trzecim czynnikiem jest widok. To minimalnie niefortunna nomenklatura, bo bardziej chodzi tu o przeróżne doznania powiązane ze zmysłem wzroku.

Równie emocjonujące materiały znajdziesz w podobnym serwisie. Jeśli pragniesz je przeczytać – zobacz pod linkiem płyty poliestrowe, który jest tutaj.

I jeśli tu również możemy powołać się na naturę poprzez piękne krajobrazy, jeziora, to jednak znaczenie więcej możemy zdziałać używając sztucznego oświetlenia. Towarzyszy nam ono od dawna. Początkowo świece, potem lampy naftowe, a obecnie ogromna gama oświetlenia pracującego na zasadzie połączeń elektrycznych.

Nie wahaj się, tylko poczytaj więcej farby krzemianowe na prezentowany wątek – informacje okażą się zapewne niesamowicie wciągające, zatem kliknij tu i zobacz więcej.

Jednym z ciekawszych rozwiązań jest taśma led z zasilaczem. Dzięki konkretnemu doborowi kolorów pozwala ona nadać wydarzeniu odpowiedni charakter poprzez inteligentną grę świateł. Zazwyczaj kilkumetrowa taśma led z zasilaczem daje swobodę punktowego lub całościowego rozmieszczenia oświetlenia w pokoju. Jest również dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie ich na zewnątrz. Ogródek weselny z oświetlony wyłącznie pochodniami jest niepewną ewentualnością, a tylko świetlówkami zbyt sztampowy. Otoczenie parkietu czerwonymi ledowymi światłami pozwala wprowadzić romantyczny nastrój oraz ułatwia tańce gościom weselnym. Taśma led z zasilaczem na wszelakie zastosowania. Od zwyczajnego upiększania pomieszczenia, aż po uświetnianie wyczekiwanych, życiowych wydarzeń. Jedynym ograniczeniem jest ludzka wyobraźnia (no i długość taśmy).Wymienione powyżej czynniki w znacznym stopniu oddziałują na jakość tworzonego przez nas wydarzenia (kliknij). Jeśli tylko załatwimy sobie konkretne zaplecze, impreza bez większych komplikacji powinna zapisać się w głowach uczestników jako jedna z najlepiej przygotowanych.