Jak zostać mistrzem ceremonii oraz twórcą najbardziej wiekopomnych spotkań w historii? Wyrafinowane oświetlenie zrobi to za ciebie.

Czy kiedykolwiek mieliście problemy ze stworzeniem wymaganego nastroju na cykliczne święto rodzinne lub wyjątkową randkę z drugą połówką? Mówi się, że są 3 główne czynniki wpływające na powodzenie wydarzania. Są to: dźwięk, zapach oraz widok.

led

Autor: fleno.de
Źródło: http://www.flickr.com
Dobitnie ich istotę ujęła Regina Brett w swojej książce “Bóg nigdy nie mruga”. Jak pisała – nie odkurza już świec. Po prostu w pewnym momencie dochodzimy do sytuacji, w której użycie tego czynnika jest wskazane. Podobnie z gotowaniem. Nie ma nic lepszego niż zapach przypraw rozchodzący się po całym domu. Nie ma sensu nadal tego odwlekać. Trzecim czynnikiem jest widok. To minimalnie niefortunna nomenklatura, bo bardziej chodzi tu o przeróżne doznania powiązane ze zmysłem wzroku.

Równie emocjonujące materiały znajdziesz w podobnym serwisie. Jeśli pragniesz je przeczytać – zobacz pod linkiem płyty poliestrowe, który jest tutaj.

I jeśli tu również możemy powołać się na naturę poprzez piękne krajobrazy, jeziora, to jednak znaczenie więcej możemy zdziałać używając sztucznego oświetlenia. Towarzyszy nam ono od dawna. Początkowo świece – więcej na tej stronie -, potem lampy naftowe, a obecnie ogromna gama oświetlenia pracującego na zasadzie połączeń elektrycznych. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest taśma led z zasilaczem. Dzięki konkretnemu doborowi kolorów pozwala ona nadać wydarzeniu odpowiedni charakter poprzez inteligentną grę świateł. Zazwyczaj kilkumetrowa taśma led z zasilaczem daje swobodę punktowego lub całościowego rozmieszczenia oświetlenia w pokoju. Jest również dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie ich na zewnątrz. Ogródek weselny z oświetlony wyłącznie pochodniami jest niepewną ewentualnością, a tylko świetlówkami zbyt sztampowy. Otoczenie parkietu czerwonymi ledowymi światłami pozwala wprowadzić romantyczny nastrój oraz ułatwia tańce gościom weselnym. Taśma led z zasilaczem na wszelakie zastosowania. Od zwyczajnego upiększania pomieszczenia, aż po uświetnianie wyczekiwanych, życiowych wydarzeń. Jedynym ograniczeniem jest ludzka wyobraźnia (no i długość taśmy).Wymienione powyżej czynniki w znacznym stopniu oddziałują na jakość tworzonego przez nas wydarzenia (kliknij). Jeśli tylko załatwimy sobie konkretne zaplecze, impreza bez większych komplikacji powinna zapisać się w głowach uczestników jako jedna z najlepiej przygotowanych.