Stare garderoby z tajemniczo piszczącymi frontami odchodzą w niepamięć.

Nie każdy posiada dom , w którym ma możliwość urządzić wydzieloną garderobę, ale jeśli jest ku temu sposobność, przewinieniem byłoby nie skorzystać. Upragniona przez kobiety, garderoba musi być na swój sposób praktyczna i mieć zasadniczy cel – cieszyć oko, gdy rzeczy są usystematyzowane, a także zapewnić prosty do nich dostęp.

ubrania powieszone w garderobie

Autor: Kristian Bjornard
Źródło: http://www.flickr.com
Wysłużona, nawet pojemna szafa czy stojące wieszaki są dekoracyjne, ale niefunkcjonalne. Z garderobą będzie podobnie, jeżeli ją nie prawidłowo urządzimy – zobacz co warto wybrać. Niezależnie od tego, jak wykwintna będzie garderoba, generalna reguła sprawdza się zawsze – urządzanie garderoby trzeba z rozmysłem zaplanować.

wieszaki na ubrania

Autor: Geneva Vanderzeil apairandasparediy.com
Źródło: http://www.flickr.com

Wnętrze nowoczesnych szaf jest coraz bardziej ekskluzywne. W ofercie znajdziemy skrzynki, futerały, szuflady z przegródkami na paski, wieszaki na apaszki, głębokie szuflady na worki, pozwalające utrzymać harmonię. Według najnowszych trendów mody garderoby, mają delikatne, ażurowe konstrukcje. Dzięki temu, że zrobione są z małych modułów, z alternatywami pozwalającymi rozsuwać wysokość półek, szuflad, wieszaków – więcej. O tym, jak ważny w garderobie jest każdy drobiazg, świadczy np. półka na obuwie. Wystarczy, że jest nachylona pod odpowiednim stopniem nachylenia, a od razu możemy się do niej bez problemu dostać. Obuwie ustawione na takiej półce ładnej wyglądają.

Poprzeczki w szufladach ułatwią zachować w ładzie skarpetki, bieliznę i inne drobne elementy garderoby.

Kiedy będziesz zdania, że warto byłoby zgłębić inny aspekt tej sprawy, kliknij ten link i przeczytaj jeszcze więcej szczegółów na stronie (https://www.maxy.pl/pol_m_kategorie_zwierzeta-182.html).

Półki na marynarki są również istotne. Półki na ubrania powinny być płytkie, aby nie trzymać ubrań w dwóch rzędach. Powinny być umiejscowione na takiej wysokości, która nie potrzebuje niewygodnych ruchów . U góry zabudowy warto pozostawić więcej miejsca. Wtedy bez problemu pomieszczą się tam na podróżne walizy. Przy przemyślanym projekcie na pewno zobaczymy różnicę w obsłudze garderoby. Szybko można zauważyć, że porządek poprawia jakość użytkowania, szczególnie wtedy, kiedy jesteśmy spóźnieni na ważne spotkanie.