Torby dla lekarzy w sklepie internetowym.

Sklep internetowy proponuje torby medyczne w atrakcyjnych cenach. Przechowywanie oraz transport wybranych leków wymaga umieszczenia ich w wygodnej torbie medycznej. Dzięki temu można zadbać o porządek, ochronę posiadanych farmaceutyków, ich trwałość i dostęp do zawartości torby zawsze, kiedy zaistnieje taka potrzeba. Wykonanie toreb medycznych z trwałych, odpornych na wpływ czynników środowiskowych materiałów, ma bezpośredni wpływ na wygodę ich użycia.

Torby medyczne
Oznaczenie toreb symbolami medycznymi, pozwala na ich szybką i łatwą identyfikację, gdy tylko zachodzi taka potrzeba. Torby medyczne stworzone są zgodnie z zaleceniami koordynatora PSP do spraw ratownictwa medycznego. Materiał RIP-STOP jest bardzo wysoko odporny na przetarcia. Komora główna torby ma 3 regulowane przegrody. W komorze głównej torby umieszczono także uchwyty na butlę tlenową. W głównej kieszeni zostało specjalnie stworzone miejsce na pakiet opatrunkowy.

W kieszeniach bocznych znajduje się miejsce na drobny sprzętoraz uchwyt z miejscem na kołnierz ortopedyczny dwuczęściowy.Torby medyczne mają solidne zamki 15 mm, które zapewniają płynne otwieranie kieszeni torby. Torby medyczne – www.czarmed.pl/sklep/62-torby-medyczne – posiadają uchwyty do trzymania w ręce, na ramieniu oraz szelki do noszenia na plecach. Torby medyczne oznaczone są krzyżem św. Andrzeja jak i taśmą odblaskową, użyteczną do poprawy widoczności ratownika, pracującego na nocą zmianę. Torba jest pokryta pianką, co ochrania jej zawartość podczas transportu i w sytuacji upadku torby na podłogę. Torby medyczne otwiera się w całości – co zapewnia łatwy i szybki dostęp do wnętrza torby. http://czarmed.pl/sklep/33-srodki-do-dezynfekcji

Podsumowując – torby medyczne to niezwykle funkcjonalne torby, mające komorę w kształcie litery „U”, która zapewnia łatwy dostęp do rzeczy znajdujących się w jej wnętrzu. W głównej komorze jest do dyspozycji 5 kieszeni, zamykanych na gumkę. Na klapie znajdują się 2 kieszenie siatkowe, zamykane na suwak. Dodatkowo torby medyczne mają 2 boczne kieszenie, w których znajdują się przegrody segregacyjne, także zamykane na suwak. Kieszeń piankowa z przodu torby jest przeznaczona jest na ruchome ampularium.Torby medyczne mają z tyłu dodatkową kieszeń przeznaczoną na dokumenty, też zamykaną na zamek.

Pas nośny jest odpinany, jest regulowany, z komfortowym antypoślizgowym naramiennikiem. Uchwyty z taśmy spięte są rączką. Dno torby jest sztywne oraz zabezpieczone gumowymi stopkami. Użyte materiały gwarantują niespotykaną odporność na przetarcia oraz rozerwania. Środek torby wykonane jest z prosto zmywalnego Nylonu 210D. Torby medyczne występują w 4 kolorach: czerwonym, niebieskim, czarny oraz zielony.