Podarunek dla kierowcy – dodatki samochodowe na każdą kieszeń

Chyba każdy posiadacz czteroKOŁOwca uwielbia od czasu do czasu coś w nim zmienić. Boże Narodzenie to doskonały czas na zrobienie kierowcy podarunku.

Sklep tuningowy online prawdziwe oblężenie przeżywa parę razy do roku.

samochód - obrazeczek

Autor: Cezary Borysiuk
Źródło: http://www.flickr.com

Jesienią oraz w zimie wyprzedają przede wszystkim opony zimowe i akumulatory, wiosną sprzęt do mycia samochodów. W grudniu na topie są jednakże gadżety, jakie z sukcesem możesz wetknąć pod choinkę. Trendy co roku są odmienne. Trzy lata temu wspaniale sprzedawały się wszelakiego rodzaju akcesoria świecące. Kierowcy nabywali neony do podświetlenia wnętrza. Dzisiaj poszukują mniej krzykliwych akcesoriów. Na podarunki wyprzedają przede wszystkim przedmioty praktyczne. Poniżej spis przedmiotów, jakie powinny uradować każdego kierowcę. Bardziej, aniżeli następna pidżama lub grube skarpety. Kosmetyki samochodowe. Ceny pojedynczych środków rozpoczynają się już od paru złotych. Za ok. 60 zł możemy złożyć całkiem znaczny komplet, który przyda się do systematycznej pielęgnacji auta. To przede wszystkim szampon z parafiną, spray nabłyszczający, pasta nabłyszczająca , zapaszek a także szczota. Zestaw będzie trochę droższy, jeżeli wyselekcjonujemy szczotę z naturalnej szczeciny

Środki pomagające walczyć ze skutkami zimowej pogody przydadzą się wszystkim kierowcom zobacz pełną propozycję na tej stronie. Silikon do uszczelek zapobiegnie ich przymarzaniu do karoserii, odmrażacz do zamków to nieoceniona pomoc, kiedy po surowej nocy nie da się uchylić drzwi.

zbiornik

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com

Warto pomyśleć też o odmrażaczu do szyb, który wspiera pracę tradycyjnej skrobaczki (o której też nie wolno zapomnieć). Jeżeli idzie o profesjonalne kosmetyki samochodowe ( istotnie tutaj http://www.sklep.oemtuning.plistotnie tutaj ) – sklep z akcesoriami do samochodów ma ich pod dostatkiem.