Jakie perfumy są najchętniej kupowane przez nas na prezent?

Wielu osobom zdarza się, iż w w nagłym wypadku kiedy dysponując ograniczoną ilością czasu musimy podjąć decyzję o wyborze prezentu trafiamy do sklepu kosmetycznego. Bywa to o tyle zaskakujące, że wielu z nas nie uznaje kosmetyków za dobry podarunek.

perfumy

Autor: Olga Filonenko
Źródło: http://www.flickr.com

Wybieranie na przykład pudrów czy balsamów bardzo jest uzależnione od subiektywnych upodobań, a na rynku mamy tak wiele do wyboru, iż mało prawdopodobne jest wycelowanie idealnie w gust osoby obdarowywanej oraz co wydaje się już śmieszne zbliżenie się do upodobań. (kosmetyki lancome) Nie myślmy jednak, iż jesteśmy zmuszeni rezygnować z nabywania kosmetyków w ogóle. Dajmy z siebie jednak chociaż troszeczkę energii i zadzwońmy do osoby bliskiej solenizantowi, aby dowiedzieć się czy wybrane przez nas konkretne perfumy męskie trafią w gust obdarowywanego. Więcej ciekawych informacji na stronie sklepu internetowego.

W przypadku zapachów dla faceta sprawa i tak jest niezwykle prosta w porównaniu do zakupu wód toaletowych damskich. O ile faceci zazwyczaj preferują różne zapachy i nie przepadają tylko za perfumami na przykład z dodatkiem jakiejś jednej konkretnej nuty (sami często nie wiedzą), o tyle kobiety potrafią być przywiązanymi jedynie do konkretnego niełatwo dostępnego zapachu. Perfumy damskie i obdarowywanie nimi – to wprost czysta ruska ruletka.

W przypadku, gdy koniecznie chcemy je kupić przeprowadźmy szczegółowy wywiad. W pozostałychwypadkach lepiej dowiedzmy się jaki rodzaj skóry ma dana kobieta i poprośmy ekspedientkę o dobranie właściwego balsamu do ciała. Z kremami do pielęgnacji skóry twarzy, czy kosmetykami kolorowymi także nie warto ryzykować. Często zawarte w nich środki chemiczne nie są tolerowanie przez konkretną osobę, lub w przypadku kosmetyków kolorowych – paleta barw zwyczajnie nie odpowiada jej karnacji.