Rośnie popyt na sprzęt rehabilitacyjny – warto założyć sklep

przez | 20 stycznia 2022
Na prywatny sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym trzeba co najmniej sto tys. zł.. Będziemy potrzebować następnych 30 tys. zł, gdy pragniemy założyć również wypożyczalnię takiego sprzętu.

wózek widłowy

Autor: haru__q
Źródło: http://www.flickr.com

W przeciągu jednego roku możesz jednakże liczyć zwrócenie się inwestycji.
Góry

Autor: Zach Dischner
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż docelowa grupa sklepów a także wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego jest zawężona, to ze względu na niedużą konkurencję o konsumenta konkurencja nie jest nadto trudno. Dobrze zlokalizować sklep bądź wypożyczalnię w otoczeniu szpitala względnie na obszarze galerii handlowej. W ostatnim wypadku sklep powinien znaleźć się na parterze, najodpowiedniej przy aptece. Coraz to większym popytem cieszą się dziś placówki umiejscowione w bocznych ulicach, gdzie panuje niewielki ruch. Bez względu na to na jakie miejsce się zdecydujesz, powinniśmy mieć na względzie, iż musi być do niego luźny dostęp, zaś w pobliżu winien się znaleźć parking. Jeżeli orientujesz się co to jest tzw. mikrosilnik protetyczny, mógłbyś własny sklep połączyć z punktem zaopatrującym dentystów.

Zapewniamy Ci dostęp za darmo (https://www.leclerctychy24.pl/mieso-drob) do następnych wątków, jeżeli wpisy opracowane na tej stronie szalenie Cię zaaferowały. Zatem nie ociągaj się!

Jakie artykuły powinny obligatoryjnie się znaleźć w twoim punkcie? Na pewno te wszystkie powiązane z ortopedią, zatem wszelakiego rodzaju stabilizatory, kule oraz inwalidzkie wózki. Oprócz tego konsumenci pytają o nieduży medyczny sprzęt jak na przykład stetoskop, opaski magnetyczne. Coraz częściej w rehabilitacyjnych sklepach poszukiwany jest również sprzęt do ćwiczeń.

Warto bowiem pamiętać, że docelową grupą tego typu punktów nie będą jedynie ludzie niepełnosprawni, lecz również sportowcy z urazami, osoby po rozmaitych wypadkach, z bólami stawów i osoby starsze.