Ja cię kocham, a ty śpisz – czyli odpowiedni strój do spania?

przez | 21 czerwca 2023
W filmie „Nigdy w życiu!” od głównej bohaterki odchodzi mąż. Judyta wypłakuje łzy jak grochy w swym łóżku, ubrana w wygodną piżamę. Za pewien czas w jej życiu zjawia się Adam, a razem z nim: krótkie satynowe nocne koszulki, koronkowe wykończenia… Na skutki owych poczynań nie trzeba czekać. W seksownych koszulkach Judyta odzyskuje wiarę w swoją atrakcyjność i wbrew tytułowemu postanowieniu wybiera nowego partnera.

bielizna nocna - Jagna.pl

Źródło: jagna.pl

Nie tylko dlatego, że inaczej wygląda. Także z tego powodu, że… pewniej się czuje. Być może już nigdy nie wróciła do bawełnianych, za dużych piżam? Nie da się ukryć, że „nocna” moda jest równie ważna, jak to, w co ubieramy się w czasie dnia. Jeżeli myślimy o naszych partnerach, kwestia ta nie stanowi problemu – wybór, w co ubrać się do spania, sprowadza się do piżamy, bielizny tudzież… niczego (więcej wzorów na stronie sklepu).

Kobiety natomiast, mają do dyspozycji wielki przemysł Polerowanie stali odzieżowy proponujący im piżamy w serduszka, motylki, fikuśne wdzianka do spania i zwiewne haleczki. Wygodna piżama, czy seksowna, koronkowa koszulka, co wybrać? Oto jest dylemat. Naturalnie dobrze jest posiadać obie. Wszystko zależy od osobistych preferencji, pory roku, atmosfery w sypialni, kontekstu i nastroju.

Panowie to wzrokowcy, nie tylko w czasie pierwszych randek, ale całe życie. W związku z tym właściwie dopasowana do sylwetki i charakteru koszulka nocna, podkreślająca kobiece kształty może stać się praktycznym strojem do spania lub miłym afrodyzjakiem. I wtedy temperatura nocą będzie już tylko wzrastać!

Jeśli jednak uważasz, że koronkowe koszulki nocne nie są szczególnie wygodne, wystarczy zdecydować się na wygodną, acz kobiecą, piżamę (najmodniejsze modele piżam). W długie, jesienne wieczory wspaniale będzie otulić się we flanelowe spodnie i koszulę. W ofercie sklepów stacjonarnych jak i internetowych znajdziemy do spania coś zarówno wygodnego, jak i pobudzającego fantazję – półki w sklepach z bielizną uginają się od tego typu piżamek. Sexowna piżama nie musi być tylko z koronki. To może być np. bawełniana koszulka na delikatnych ramiączkach w komplecie z kuszącymi spodenkami.

Przy zakupie koszulki nocnej, dobrze jest zwrócić uwagę na kilka rzeczy, aby zapewnić sobie wysoki komfort spania. Jedną z nich jest skład tkaniny, kolejną odpowiedni fason, a szczególnie istotną – właściwe dopasowanie do ciała.

Kategoria: Bez kategorii