Gadżety reklamowe – długopisy z nadrukiem

przez | 22 stycznia 2023
Akcesoria piśmiennicze to bez wątpienia najchętniej używane produkty do celów reklamowych.

Do najpopularniejszych zaliczyć można długopisy logopen z nadrukiem. Nierzadko tą metodą promowane są leki konkretnych koncernów farmaceutycznych, a poza tym usługi banków, placówek oferujących kredyty i dużo innych.

długopisy

Autor: Chris
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejnymi akcesoriami biurowymi mogą być bloczki do pisania i notesy. Nierzadko widuje się także ołówki reklamowe, prawdopodobnie najbardziej kojarzone są te z logo Lotto oraz ołówki ze sklepów Ikea.

Więcej na

Ekskluzywne długopisy reklamowe częścią promocji przedsiębiorstwa

Poza odzieżą i dodatkami, kubkami i przedmiotami biurowymi wykorzystuje się dużo innych produktów, wykorzystywanych do reklamy. Jednymi z najpopularniejszych są kalendarze. Występują w różnych typach: mogą być ścienne lub stojące, o zróżnicowanych kształtach i wymiarach. Niejednokrotnie spotyka się również zegary reklamowe. Podobną popularnością cieszą się tak zwane smycze na klucze lub na telefon komórkowy oraz przywieszki do kluczy. Przedsiębiorstwa prześcigają się obecnie w pomysłach na wybór przestrzeni do reklamy.

Chciałbym zaprosić Cię na dobre www (http://www.kieta.pl/kategoria-produktu/akcesoria/inne/bagazniki/). To nowiutka strona, która zawiera masę ciekawych wpisów. Fantastycznie będzie też, jeżeli napiszesz opinię.

Im bardziej skuteczna bowiem, tym większe możliwości pozyskania klientów.
Źródło logopen