Karmy dla ukochanych zwierzątek domowych

przez | 21 maja 2022
Firma Bosch -Tiernahrung przygotowuje karmy dla zwierząt już od 1960 roku. Jest to niemiecka marka, słynąca z idealnej jakości wytwórczości wśród hodowców psów na całym świecie. Filozofią firmy jest idealne poznanie wymogów żywnościowych zwierzaków i zapewnienie im planów żywieniowych pozbawionych substratów sztucznych i niekoniecznych dla prawidłowego żywienia. Karmy marki Bosch nie zawierają niczego, czego zwierzę nie wymaga. Świadomie wycofano się z substancji barwiących, zapachowych i smakowych, jak też z białka sojowego.

kot

Autor: denebola2025
Źródło: http://www.flickr.com

Żadna z karmy marki Bosch nie posiada sztucznego przeciwutleniacza BHT, a asekurację korzystnych kwasów tłuszczowych zapewnia naturalny tocopherol, wspomagany poprzez witaminę C i niewielką wielkość propylgallatu, zdobywanego z nasion buku. Kuweta i żwirek, którym należy ją napełnić, to jedne z głównych zakupów, jakie musi zrobić każdy początkujący właściciel kota. Żwirków w sklepach dla zwierząt bywa kilka gatunków, a oprócz tego zarówno posiadacz, jak i sam kociak, mogą posiadać co do żwirku osobiste preferencje.

pies

Autor: Mindy Gerecke
Źródło: http://www.flickr.com

Żwirek zbrylający dla kota jest wielce stosownym wyborem, gdyż jest skromnie wymagający dla posiadacza kotka. Od czasu kiedy wynaleziono żwirki higieniczne dla kotów domowych, istnienie ich samych i ich właścicieli stało się łatwiejsze.

Wejdź na zamieszczony poniżej odsyłacz kierujący do podobnego omówienia – ono bez dwóch zdań również będzie dla Ciebie ekscytujące!

Żwirki zbrylające dla kota dopuszczają radzić sobie z zwyczajnymi wymogami owych zwierzaków, bez zbytecznych trudności, tym bardziej, że w jakiś potajemny sposób koty wiedzą, do czego żwirek ma im służyć.

Jakakolwiek kuweta wymaga zasypania właściwego z gustami zarówno kota, jak i właściciela. Odpowiednio dostosowany żwirek zbrylający dla kota absorbuje praktycznie wszelkie niemiłe zapachy, toteż w mieszkaniu nie powinno być w ogóle czuć swoistego zapachu kociego moczu.Niezbędne jest tutaj dużej jakości grunt, także normalne sprzątanie kuwety. Żwirek zbrylający dla kota jest bardzo uznany, bowiem znamiennie upraszcza utrzymanie czystości w kuwecie, jest także funkcjonalny i oszczędny, wystarczy zabrać powstałą grudkę, bez przymusy wymiany całego gruntu.