Wyjątkowakolacja walentynkowa, o czym warto pamiętać

przez | 14 lutego 2023
Obojętnie czy jesteście parą siedem dni czy dwa lata, to wspólna walentynkowa kolacja stanowi obligatoryjny punkt pierwszej poł. lutego. W jaki sposób ją przyszykować, by była ona szczególna oraz niepowtarzalna? O czym pamiętać w czasie przygotowań? Na pewno o świecach.

restauracja

Autor: Lukasz Zelezny
Źródło: http://www.flickr.com
Nieistotne czy na stole postawisz jedną świeczkę w dużym i dekoracyjnym świeczniku, czy poukładasz niewielkie podgrzewacze na każdej z półek swojego pokoju. Bez względu na to ile znajduje się ich w pomieszczeniu powodują, iż staje się ono zaczarowane. Ich światło jest ciepłe i nastrojowe, znakomicie komponujące się z kolacją dla zakochanych. Jeżeli nie masz w domu świec zapal jedynie małe punktowe światełka czy małe lampki, bądź wykorzystaj światełka choinkowe.

Druga kwestia – nastrojowa muzyka. Każdy ubóstwia umilać sobie czas słuchając muzyki. Czynimy to w autobusie, w mieszkaniu podczas porządkowania. Nie możemy zatem o niej zapomnieć w czasie romantycznej kolacji. Wykreuj prywatną składankę nastrojowych piosenek albo poszukaj w internecie radia, jakie ci ją zapewni. Masz wiele opcji wyboru. Dzięki muzyce wykreujesz niezmiernie romantyczną atmosferę jakże potrzebny w trakcie walentynkowej kolacji tylko w dwójkę – super pomysł na zaręczyny – najbardziej romantyczna restauracja – OKWineBar Wrocław.

Po trzecie – kwiaty. Każda kobieta lubi dostawać kwiaty, niezależnie czy są to duże kompozycje wręczane z okazji waszej rocznicy, czy też mały bukiecik konwalii dany bez specjalnej okazji. Kwiaty mają czarodziejską moc i zawsze wywołują uśmiech na buzi. Podczas kolacji walentynkowej nie możesz o nich zapomnieć. Najlepsze będą czerwone róże, symbolizujące trwałą oraz szczerą miłość oraz pożądanie. O ile jeszcze nie jesteście razem kwiecia będą idealnym znakiem wysłanym przez ciebie na drodze do sformalizowania związku.

kolacja

Autor: Sigma International
Źródło: Sigma International
Nic tak nie ogrzeje w zimowy dzień jak kubek kubek na prezent grzanego wina czy własnej roboty gorącej czekolady. Towarzystwo ukochanej osoby oprawione smakowitym napitkiem sprawi, iż wasz wieczór będzie pamiętny! Gdy nie chcesz sama przygotowywać walentynkowej kolacji, korzystaj z propozycji w internecie wpisując w wyszukiwarkę wyrażenie: kolacja dla dwojga we Wrocławiu. Z pewnością odnajdziesz bez liku ofert.