Hot Wheels… I pędzisz jak burza!

przez | 18 stycznia 2023
Czy jest na ziemi młody osobnik płci męskiej, który w prywatnych skarbach motoryzacyjnych nigdy nie miał choćby jednego resoraka marki Hot Wheels? Z pewnością z trudem nam przyjdzie odnalezienie takiego osobnika. Te niewielkie autka, już prawie pięćdziesiąt lat temu ogarnęły świat dzieci.

resorak Hot Wheels

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Niesamowicie kolorowe, kuszą małych fanów motoryzacji. Małe dzieci lubią między sobą konkurować, więc z niesamowitą radością zapewniają sobie małą porcję adrenaliny czego wynikiem są wyścigi samochodowe. Aby doznania okazały się bardziej emocjonujące, firma produkująca zabawki Janod proponuje swoim małym odbiorcom wyjątkowe tory, dzięki którym autka jeżdżą zjawiskowo szybko – zabawki janod w sklepie. Wielką popularność zdobywają rewelacyjne modele z dinozaurem, wężem albo ośmiornicą.

Innowacyjnym pomysłem jednak, są tory które można zamontować do ściany, przy czym jest szansa demontażu bez naruszenia jej.

Czy nasz wątek jest ciekawy, ale masz chęć na więcej? Pragniesz zobaczyć link do www (http://www.kabus.pl/?sh=kolki_drewniane)? W takim razie zapraszamy – należy tylko najechać myszką.

Ich wielkim plusem jest kompatybilność więc z łatwością połączymy je z innymi torami Hot Wheels, a tym samym budować jeszcze bardziej imponujące i ciekawsze kombinacje. W dzisiejszym świecie dowolnie wybrany fan rajdów może mieć swój prywatny tor wyścigowy i pokonywać prawa grawitacji. Dzięki swym małym wymiarom, autka towarzyszą maluchom wszędzie i o każdej porze dnia – w domu, na podwórku, w czasie spaceru, w szkole a także w… wodzie. Ponieważ dzięki ciepłej i zimnej wodzie pojazdy poddawane są transformacji i potrafią zmienić kolor. Kolory dokonują zmiany od odcieni ciepłych po chłodne. Oczywiście każdy model pasuje do torów. Pokuśmy się o połączenie obu tych funkcji i kupno toru myjni, gdzie bąbelki umyją i przemalują autko na jeden z sugerowanych, ekstrawaganckich kolorów.

Ale Hot Wheels to nie tylko zabawki dla dzieci. To także wielka gratka dla ich nieco starszych kolekcjonerów, przy tym osób z zasobniejszym portfelem, ponieważ istnieje model stworzony przez pewnego jubilera którego wartość wynosi 140.000 dolarów! Co roku najznamienitsi projektanci projektują coraz to nowsze kolekcje samochodów. Terenowe, nowoczesne, stylowe, ciężarowe – wybór proponowanych modeli jest imponujący więc każdy fan motoryzacji, i ten duży i ten mały odnajdzie adekwatny do swoich potrzeb i oczekiwań – polecane przewijaki.