Wysokiej klasy podkład do twarzy – Double Wear

przez | 22 sierpnia 2022
Poszukujesz podkładu, który zapewni Ci fenomenalny wygląd nawet przez cały dzień? Takiego, który zapewni idealne, naturalne krycie bez względu na wysoką temperaturę, wilgoć i wzmożoną aktywność? Świetnym wyborem będzie podkład Estee Lauder Double Wear.

kawa

Autor: Lilian Wong
Źródło: http://www.flickr.com
Podkład Estee Lauder Double Wear jest wysokiej jakości produktem kosmetycznym. Gwarantuje naturalny i świeży wygląd przez przez bardzo długi czas (utrzymuje się na twarzy do 15 godzin). Wyróżnia się naturalnym składem, dzięki czemu może być również stosowany na wrażliwa skórę twarzy.

Podoba Ci się wpis artykuł?! To przejdź do oferty wina z malbec , by zaznajomić się z ciekawymi informacjami na omawiany temat, które dla Ciebie podaliśmy.

Z powodu półmatowego wykończenia jest też znakomity dla cer ze skłonnością do przetłuszczania się.

estee lauder double wear

Autor: Stefano Montagner
Źródło: http://www.flickr.com
Produkt Estee Lauder Double Wear estee lauder double wear dzięki średniemu pozwoli zamaskować wszelkie niedoskonałości cery, jednocześnie pozwala uniknąć efektu maski – wyrównuje koloryt skóry, redukuje widoczność drobnych linii oraz zmarszczek. Poza tym wpływa na to, że skóra odzyskuje blask i staje się miękka w dotykumiękka. Krycie można stopniować stosując kilka cienkich warstw produktu w celu osiągnięcia oczekiwanego rezultatu (podkład nakładany warstwowo potęguje efekt). Lekka formuła oraz filtr przeciwsłoneczny SPF 10 doskonale sprawdzają się podczas słonecznych dni.

Dużą zaletą jest wbudowany aplikator łatwe, precyzyjne i higieniczne dozowanie podkładu. Podkład Double Wear dostępny jest w kilku odcieniach, dzięki czemu możemy wybrać wersję idealnie dopasowaną do naszej karnacji.