Zapach podobnie ważny co strój

przez | 12 marca 2023
Wiele powiada się o tym, jak winien wyglądać mężczyzna z szykiem, lecz nagminnie zapomina się, że zapach jest jednakowo ważny, co ubranie. Wybór perfum dla pana nie jest łatwym zadaniem.

Lampy wiszące

Autor: Mavis
Źródło: http://www.flickr.com/photos/portland_mike/2217313411/
Nie mogą być zanadto wyraziste, ani agresywne. Powinny być subtelnie wyczuwalne, a także dobrane doskonale na daną okazję. Obecnie asortyment jest bardzo różnorodny. I mężczyzna niezależnie od wieku jest w stanie pachnieć na milion rozmaitych sposobów.
wycieraczki

Autor: Frédérique Voisin-Demery
Źródło: http://www.flickr.com
Acqua Di Gio jest kwintesencją radości, pochodzącą z samego serca przyrody, inspirujący zapach nieba i ziemi. Świeżość nuty włoskiej cytryny scala się z nutami wodnego jaśminu, a całość okryta jest ciepłymi nutami brunatnego cukru. Pełna kompozycja demonstruje rozkosz zmysłów, która swym łagodnym dotykiem muska skórę. Aromat ów oznacza istnienie w zgodzie ze samym sobą, nawiązując jednocześnie do korzeni przyrody. Przytacza żywiołowość morza, jego siłę i witalność. Stworzony dla panów potrzebujących wolności, przestrzeni i harmonii. Jest to jeden z bardzo popularnych zapachów męskich od Armaniego. Zdobywca wielu nagród i wygranych rankingów. Aromat nieśmiertelny i ciągle bardzo chętnie nabywany. Przydaje się do codziennego użytku i na specjalne okazje.
acqua di gio

Autor: http://pixabay.com
Źródło: http://pixabay.com
Perfumy powinny zaznaczać indywidualność mężczyzny i decydować o tym, w jaki sposób odbierany jest przed środowisko. Mają definiować jego indywidualność i dodawać pewności siebie.

Winny także pasować do wyglądu zewnętrznego mężczyzny, oraz do jego wieku, a również pory roku, czy dnia. Pamiętajmy również, że zapachy męskie muszą być używane z umiarem i wyczuciem, by nie przytłaczać otoczenia swą głęboką wonią.