Wyposażenie WC publicznych

przez | 8 marca 2023
Plaga much i innych insektów dotyczy nas wszystkich. Jest to problem, z którym borykamy się szczególnie w okresie letnim. Najlepszym rozstrzygnięciem tego problemu są profesjonalne lampy na muchy, unieszkodliwiające większość fruwających robaków, w tym zwłaszcza komary, muchy, bądź meszki. Zasada aktywności takiej lampy jest niezwykle prosta. Lampa przyciąga owady promieniami przekazywanymi przez świetlówki, a później unieszkodliwia je.

toaleta

Źródło: pixabay.com

Jednym z typów wyróżnianych do walki z insektami jest lampa owadobójcza rażąca przykładowe znajdziesz tutaj: impeco lampy, jaka po przyciągnięciu owadów unieszkodliwia je poprzez dotyk z elektryczną kratką znajdującą się w środku lampy. Kratka zewnętrzna, wykonana ze stali galwanizowanej zabezpiecza lampę przed złymi warunkami pogodowymi, oraz przed brudem i wilgotnością. Za doborem lampy na muchy przemawia fakt, że narzędzia (zobacz globus narzędzia) te są całkowicie nieszkodliwe dla człowieka jak i zwierząt. Nie wykorzystują one bowiem chemikaliów, także trucizn, nie wysyłają woni, tonów, nie przekazują promieni radioaktywnych, lub złych fal elektromagnetycznych. Na dodatek, odporna struktura umożliwia najlepszą funkcjonalność nawet w najcięższych warunkach, tak wewnętrznych jak i zewnętrznych.W dzisiejszych czasach stosowanie mydła w bryłkach przechodzi już do historii. Coraz więcej osób szanujących schludność i ergonomiczność przyrządów, ma dosyć twardych mydeł i ociekających mydelniczek, które są nieładne i wbrew pozorom ograniczają zachowanie schludności. Domowe dozowniki na mydło w płynie w niczym nie przywodzą takich z przychodni, szpitali, bądź zbiorowych szaletów, są szykowne i porządne.

dozownik na mydło

Źródło: pixabay.com

W zestawie z pozostałymi łazienkowymi akcesoriami mogą być nie tylko bardzo wygodnym, wygodnym gadżetem, ale również stanowić ozdobę łazienki wpisując się kolorystycznie w jej wzornictwo, lub wprost przeciwnie, mocno z nim kontrastując. Dostępne na rynku modele umożliwiają wyłonić coś dla siebie nawet niezwykle wymagającym nabywcom. Przeważnie spotykane dozowniki wykorzystują mechaniczne wyciskanie płynu z dozatora. Bardziej wymyślne wzory mogą funkcjonować na fotokomórkę – kliknij i zobacz.