Telebimy jako wysoka klasa narzędzi reklamowych

przez | 18 sierpnia 2022
Telebimy to najwyższa klasa narzędzi służących do przesyłu danych dla dużego grona potencjalnych odbiorców. Telebim przynosi szerokie możliwości reklamowe. Nie sposób nie zwrócić uwagi na obszerne ekrany, szczególnie w takim przypadku, jak jest na nich ujawniany ruchomy, barwny obraz.

telebim

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Promocja przy spożytkowaniu telebimów to nie tylko wielka skuteczność w tworzeniu wizerunku, a również reklamowaniu nowatorskich towarów, ale również duży prestiż. Telebimy już niebawem zamienią szablonowe billboardy, bowiem niewspółmiernie skuteczniej ciągną uwagę odbiorców.

Kolejną wartością promocji na telebimach jest szybkość przekazywania treści.

Pragniesz poczytać więcej na ten temat – z pewnością zaintryguje Cię bieżąca publikacja (http://infinitex.pl/kleje-ogniotrwale/), którą przygotowaliśmy z myślą o Tobie. Po więcej detali wejdź w link.

Wiadomości o nowych promocjach i wyrobach zdołają pokazać się na ekranie w ciągu kilku minut. Telebim może wyświetlać prędko to wszystko, co wyświetla ekran komputera – dowiedz się więcej. Telebim to nośnik reklamy, jaki jest niesłychanie efektywną postacią łączności i promocji docierającej do olbrzymiej publiczności.

Reklama na telebimie zapewnia ogromne możliwości konstruowania wizerunku, także bardzo skrupulatnego poświęcania treści i postaci przesyłu, a także elastycznego planowania pór i terminu emisji promocji na telebimie reklamowym. Kampanie reklamowe na telebimie, to optymalne rozwiązanie nie tylko dla marketów, ale też dla producentów artykułów i usług. Dzięki reklamie na telebimach zdobywają nowych odbiorców, również podnoszą świadomość mieszkańców jeżeli idzie o artykuły i usługi – więcej informacji.
telebim

Autor: FlexVision.pl
Źródło: FlexVision.pl
Jest to współczesna technika, która umożliwia emisję obrazu o ogromnej jakości. Wykorzystanie wyjątkowej jakości detali, pozwala demonstrować obraz filmowy bez względu na aurę. Niezwykle ważną zaletą telebimów jest automatyczne przystosowanie czytelności obrazu do chwiejnych warunków atmosferycznych, co przynosi pożytki w postaci doskonale widocznego obrazu i pozwala na optymalne zużycie energii.

Telebim to urządzenie wykorzystujące technologię przekazu obrazu video. Jako jedyna technologia sprawdza się przy każdej pogodzie. Dzięki zastosowaniu diod LED, jest w pełni zauważalna w promieniach słonecznych. Jest kolorowa i widoczna pod każdym kątem.