Jesteś rodzicem – zorientuj się, czy potrzebujesz dla swojego dziecka

przez | 5 marca 2022
Kiedy kobieta zachodzi w ciążę, rozpoczyna się najważniejszy etap w jej życiu. Za dziewięć miesięcy urodzi oseska – skarb, którym będzie się opiekować do końca swoich dni. Póki jednak ma w domu malucha, musi zakupić odpowiednie towary do jego pielęgnacji.

Dziecko w domu to uciecha, ale i dojrzałość. Warto wcześniej pomyśleć, co należy kupić, nim szkrab zamieszka z matką i ojcem. Dzisiaj na rynku artykułów dziecięcych jest wielki wybór. Emulsje do kąpieli, szampony, rogale do karmienia (rogale do karmienia dla matek), butelki, gryzaczki,

zmiana pieluchy

Autor: Petras Gagilas
Źródło: http://www.flickr.com

grzechotki, termofory, nosidełka, łóżeczka. Ciężko zrozumieć, co jest numerem jeden. Spore znaczenie ma dobór pieluch. Wśród nich są te o różnych barwach – białe czy różowe? Wielorazowe czy jednorazowe?

Trudny wybór. Stąd w ostatnich latach rekordy popularności biją pieluszki bambusowe -> różnorodne pieluszki z bambusa. Docenione przez miliony mam, ekologiczne, antybakteryjne, miękkie, jedwabiste, doskonale chłonne. Mają również właściwości antyalergiczne. Bambus jest bardzo delikatny, stąd pieluchy z niego wykonane mogą służyć również jako ręcznik, przykrycie czy osłona przed promieniami UV. Następnym bardzo pomocnym elementem każdej mamy są rogale do karmienia. Nareszcie stosowane od niepamiętnych czasów zwykłe poduszki mogą odejść w niepamięć. To nieoceniona pomoc przy karmieniu zarówno butelką jak i piersią. Odpowiednio układają niemowlę, dzięki czemu wygodnie może ono przyjmować mleko.

Bez obaw o zakrztuszenie. Ponadto to wygoda również dla mamy – odciąża, zmniejsza ból pleców. Rogale do karmienia mają także inne funkcje. Mogą być pomocne, gdy dziecko zaczyna siadać – stabilizują je. Co ważne, wszystkie tego typu specjalne poduchy mają w szybki sposób ściągany pokrowiec.

Czyżby któryś komentarz z strony Cię poruszył? Masz chęć na to zareagować? Namawiamy Cię do tego gorąco. Czekamy na Ciebie!

Dzięki temu wyrób można bez najmniejszych problemów utrzymać w czystości. Pieluszki bambusowe i rogale do karmienia sprawiły, że w pierwszych miesiącach życia dziecka mamy czują się bezpieczniej i bardziej komfortowo. Narodziny małego to chwile radości. Tym większej, jeśli otacza nas miłość ukochanych osób i pomocne artykuły wysokiej jakości. Warto zatem z wyprzedzeniem poznać propozycje hurtowni i kupić niezbędne rzeczy, by później przeznaczyć swoje chwile tylko i wyłącznie na bycie z dzieckiem.