Reflektor sterowany przez zintegrowany kontroler

przez | 5 lutego 2022
Reflektor LED PAR służy do tworzenia efektów świetlnych w ramach instalowania przedstawień świetlnych w trakcie imprez. Reflektor jest regulowany poprzez ześrodkowany kontroler, albo przez zewnętrzny kontroler.

Mężczyzna

Autor: ricciofix
Źródło: http://www.flickr.com
słuchanie muzyki

Autor: Jason Corey
Źródło: http://www.flickr.com
Reflektory PAR LED znajdują ogromne zastosowanie w ozdobach światłem, naświetlaniu areny, obiektów, murów, budowli.

Jeśli szukasz fascynujących informacji na ten temat, odwiedź auta dla dzieci elektryczne nas, a zapewne przeczytasz interesujące fakty.

Źródła światła w postaci diod LED rozdzielone zostały na dwie, trzy, bądź więcej sekcji, co zapoczątkowuje całkowicie nowatorskie możliwości w kreowaniu wymyślnych, kolorowych prezentacji, oraz wyjątkowych efektów. Dzięki technologii LED jest solidny, nie potrzebuje zakupu ani wymiany żarówek, może jarzyć się bez przerwy nawet kilkadziesiąt tysięcy godzin. Do tego ma kilka razy niższe zużycie energii. Dzięki technologii RGB DMX, jeden reflektor może świecić ogromną liczbą odcieni, ma również tryb stroboskopu. Można go podłączyć i sterować za pomocą opcjonalnego sterownika DMX, jest w stanie funkcjonować również w trybie samodzielnym, za pomocą przełączników z tyłu obudowy jest możliwość sformować mu sposób pracy świecenia stałego w wybranym kolorze, bądź przemiany barw z wyselekcjonowaną prędkością.

Reflektory prowadzące to urządzenia do oświetlania przedmiotów z dużej odległości. Obowiązkiem reflektora prowadzącego jest śpieszenie za celem ruchomym odnajdującym się na estradzie, wobec tego do obsługiwania reflektora prowadzącego konieczny jest operator.

Swoista, długa obudowa reflektora prowadzącego umożliwia dokładnie regulować rozmiar i ostrość obrazu.
Dostępna jest obszerna propozycja reflektorów o zróżnicowanych obszarach kątów rzutów, przeróżnych zasięgach, mocach i rodzajach lamp, dając wybór na każdą okazję.