Jak spowodować, żeby salon w Twoim domu był naprawdę przytulny? ciekawych rozwiązań dla małych i wielkich pomieszczeń

przez | 10 lipca 2021
Salon to bez wątpienia jedno z najważniejszych pomieszczeń praktycznie w każdym domu – to zwykle tam spędzasz najwięcej czasu i odpoczywasz, nic więc dziwnego, że większość z nas stara się, żeby salon był naprawdę przytulny i zachęcał do odpoczynku.

Jak osiągnąć niewielkim kosztem taki efekt?
Kominek robi niesamowitą atmosferę na długie wieczory
inwestycja

Autor: epSos .de
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli masz swój dom, wówczas na pewno nie możesz obyć się bez niego – kominki marmurowe to niemal gwarancja że w salonie będzie panowała wyjątkowo romantyczna atomsferaa. Któż z nas nie chciałby spędzać zimowego wieczoru z fajną książką oraz kieliszkiem wina przy własnym kominku? Jeżeli jesteś wielbicielem tego rodzaju klimatów, wówczas ładne kominki marmurowe bez wątpliwości dobrze się sprawdzą.
Wygodne kanapy
Salon to miejsce, w którym zazwyczaj odpoczywamy – dobrze zatem zadbać o to, żeby było tam nie tylko ślicznie, ale między innymi wygodnie. Jeżeli postawisz na wygodne fotele czy kanapy, wtedy na pewno nie będziesz tego żałować, a właściwie każdy z Twoich gości znajdzie właściwe miejsce dla siebie – bardzo pomocna strona, warto zajrzeć. Z czasem najprawdopodobniej każdy z domowników będzie miał swoje ulubione miejsce w salonie.
Dużo poduszek!
Chyba nic nie stworzy tak rewelacyjnego klimatu jak mnóstwo poduszek w salonie – dzięki nim będzie o wiele bardziej przytulnie.

Jeśli dołożysz do nich na przykład gruby koc na kanapie, a jednocześnie ozdobisz salon dużą ilością świec lub latarenek, wtedy bez wątpienia uda Ci się zrobić fantastyczny klimat. Pamiętaj jednak, aby w żadnym wypadku nie przesadzać z liczbą dodatków, które zwykle później zbierają jedynie kurz i są zbędne.