Długoletnia oraz rekomendowana Kooperatywa Usługowo – Handlowa „Jedność”

przez | 24 sierpnia 2022
Spółdzielnia Usługowo – Handlowa „Jedność” to firma, która na rynku działa niesłychanie długi czas, bo swoją aktywność zapoczątkowała multum lat temu i teraz działa na niezmiernie okazałą skalę prowadząc działalność handlową, gospodarczą a także usługową.

Wysoka jakość produktów

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Firma jednosc zajmuje się modernizowaniem oraz ulepszaniem różnorodnych placówek handlowych, dba o dopasowywanie ich do najistotniejszych potrzeb swoich Klientów, dodatkowo dostosowuje je również do współcześnie obowiązujących standardów Unii Europejskiej. Pracownicy tej firmy ma szerokie doświadczenie a także duże kwalifikacje, w związku z tym każdy pracownik pracujący dla marki jednosc jest wybornie przygotowany do wykonywania swojej pracy i idealnie wywiązuje się z poleconych mu zadań i obowiązków.Jedność – gdy chodzi o pellety .Firma zajmuje się wieloma zadaniami, między innymi proponuje swoim Konsumentom rozmaite atrakcyjne degustacje, interesujące konkursy lub też liczne promocje, które cieszą się sporą renomą wśród niezwykle rozległego grona Klientów.

Firma oferuje ogromnie duży asortyment mnogich wyrobów cukierniczych i piekarniczych, jakie są przygotowywane tradycyjną metodą, dzięki czemu charakteryzuje je szczególny aromat i kapitalny smak. Są one tworzone z głęboką dokładnością, wobec tego zachwycają swoich Klientów wybornym smakiem i przepięknym aromatem. Wyrobów firmy jednosc wolno uszczknąć na rozmaitych targach promocyjnych czy też w czasie imprez lokalnych, właśnie na tego rodzaju wydarzeniach firma dynamicznie promuje swoje wyroby.

Należałoby napomknąć o tym, że firma jednosc dostała za swoją działalność i zachwycające wyroby dużo nagród oraz licznych wyróżnień, przykładowo w roku 2004 zdobyła ona nagrodę „Złotego Liścia” – była to najważniejsza możliwa do zdobycia nagroda za ekspozycję targową, z kolei w roku 2008 firma zdobyła certyfikat Śląskiego Znaku Jakości na chleb pszenny. Sprawdź więcej o nas!

To zaledwie nieco przykładów licznych nagród i wyróżnień, które swoją pracochłonną pracą zdobyła Spółdzielnia Jedność.