Jak piękne i gustowne akcesoria firmy blomus tworzą miłe, stylowe wnętrza.

przez | 20 sierpnia 2022
Dawniej na stole w jadalni leżał haftowany obrusik, pamiętający czas pra-pra-babci, a na nim okazale prężył się kryształowy, niejednokrotnie dość nieładny i toporny flakon. Warunkiem jednak, by wazon miał się gdzie puszyć, był odpowiednio duży stół. I tak następne pokolenia skubały skrawek prababcinego obrusa i z niechęcią czyściły pełną załamań kryształową pokrakę. Szczęśliwy był ten, kto miał malutki stolik, lub wogóle nie posiadał kuchni. Chociaż względne to szczęście, bo wzrok takiego delikwenta często padał na niesamowicie nieciekawą ceratę na kuchennym stole. Też nie bardzo interesująca alternatywa.

gotowanie

Autor: Websenat
Źródło: http://www.flickr.com

Przywoławszy z tęsknotą lata PRLu, jest możliwość przenieść się ku kolorowej, designerskiej, pełnej rozmachu i czaru aktualnej jadalni, strojnej w oryginalne patery na owoce najsłynniejszych wytwórców.

Musisz mieć kluczowe informacje (www.cafepanamera.com/jamaica-blue-mountain) na wyłuszczony tutaj temat? Nie przejmuj się – musisz wejść w ten link i tam wyszukasz masę różnych postów.

Patera na owoce stała się trendy z racji czasów bogactwa. Współcześnie możemy nabyć i wyeksponować na ładnej paterze owoce z każdego zakątka globu. Ciężko więc się zdumiewać wspomnianym czasom PRLu, iż lata te pater na owoce nie lubiły, bo najnormalniej w świecie, nie było w naszych sklepach i na kramach egzotycznych owoców.

Chyba, że ktoś gdzieś zdobył sztuczne imitacje, które mogły bez szwanku na stoliku leżeć, wtenczas patera miała rację bytności. Ongiś świeże owoce nie zachowałyby się nawet godziny, skonsumowane przez spragnionych witamin współlokatorów. Lecz dzisiaj jest owoców mnóstwo, tyleż samo jest i pater. Głębsze, płytsze, prostsze, fantazyjne, z drewna, ze stali, z tworzywa – jaka się komu podoba, taka zagości na jego stole. Światowi producenci – m.in. Blomus – patera Ondea, rozpieszczają amatorów owoców swymi, nieraz niezmiernie interesującymi w kształcie, paterami.

gotowanie

Autor: USASOC News Service
Źródło: http://www.flickr.com

Designerskie dodatki, ekskluzywne garnki , naczynia i sprzęty do kuchni, cudowne szkło albo zastawa stołowa, wyszukane akcesoria do win fajnie stroją powszedni i odświętny stół. Trendowe, stylowe i ekskluzywne wyposażenie wnętrz to dobry sposób na stworzenie ciekawej przestrzeni. Pomieszczenia naszego codziennego odpoczynku, pracy potrzebują czasem małych zmian, by otrzymać nowego blasku czy odmiany.