Kupujemy dobre otulacze dla dziecka

przez | 5 maja 2023
Jedna pieluszka jednorazowego użytku rozpuszcza się powyżej 300 lat! Jeśli nie jesteście zdecydowani do pieluch wielorazowego użytku, lecz troszczycie się o środowisko, sięgnijcie po jednorazowe pieluszki ekologiczne, które rozpuszczają się daleko krócej, a w środku w zastępstwie żelowego zapełnienia mają wkład z ligniny. To wyjście naturalne zarówno dla środowiska, jak i dla cery dziecka. Każdy rodzic wie, że są sytuacje, w których pieluszka jednorazowa jest niezwykle potrzebna, albo wręcz niezbędna.

http://www.wielorazowepieluszki.pl/

Źródło: http://www.wielorazowepieluszki.pl/

Tuż po urodzeniu w szpitalu, w żłobku, na wakacjach. A po zastosowaniu pieluszki trzeba po prostu wyrzucić do kubła. Innymi słowy zdrowie, ochrona środowiska i komfort w jednym. Jednorazowe pieluszki ekologiczne osiągalne w sklepie to idealna opcja dla wziętych jednorazówek. Stworzone są z życzliwych środowisku i dziecku surowców. Wycinek chłonny pieluszki ekologicznej w szeregu przypadków sporządzona jest z bawełny, kukurydzy lub celulozy. Nie powodują alergii, nie wywołują podrażnień i, co bardzo istotne dla eko-rodziców – nie rozkładają się przez setki lat. Większa część z nich ulega zupełnej biodegradacji. Od niedawna zarówno na rynku naszym jest możliwość kupić pieluszki ekologiczne jednorazowe (). Jedni rodziciele kupują je ze względów ekologicznych, uważając, że mają one mniejszy wpływ na środowisko przyrodnicze, drudzy zaś ze względu na zdrowie malucha. Większość pieluszek ekologicznych jest przekazywana nawet dla dzieci o znacznych podatnościach uczuleniowych.

Otulacze wełniane włóczka wełna (na tej stronie bez problemu zdobędziesz podpowiedź) sporządzone z naturalnej, miękkiej i lekkiej w dotyku wełny 100%. Planowany jest dla w najwyższym stopniu jedwabnej i wrażliwej skóry pociechy. Otulacz wełniany jest delikatny i przepuszcza powietrze, dzięki czemu błyskawicznie schnie i jest zawsze szybko gotowy do powtórnego użytkowania. Jego specjalnie opracowany fason czyni, że pasuje na najmniejsze bobasy. Otulacz wełniany traktujemy jako prawdziwy izolator od wilgoci. Nakładamy go na pieluszkę składaną, formowaną lub wykorzystujemy z kieszonką dopinaną. Otulacze stworzone są z mięciutkiej, delikatnej wełny i starczy na cały czas pieluchowania.