Hurtownia szlachetnych kamieni

przez | 16 lutego 2023
Cyrkon to świetny odpowiednik brylantu, jest do niego bardzo podobny i często nie sposób go rozróżnić od wartościowego diamentu, chociaż cyrkon ma z pewnością większy połysk. Zazwyczaj kamień tenże jest bezbarwny, ale występuje także w innych odcieniach. Cyrkon nie jest kamieniem naturalnie występującym w przyrodzie, ale jest sztucznie fabrykowany. Kiedy ten przepiękny sztuczny kamień zostanie obudowany w srebro lub złoto jego wartość wzrasta i stanowi on za każdym razem przecudowną, dającą niewiarygodny blask ozdobę.

brylat idealny dla kobiet

Autor: MAURO CATEB
Źródło: http://www.flickr.com
Szafir jest to kamień, jaki w wielu swych tonach lazurowego a także błękitu ma ogromne pokłady mądrości i jest „wszechwiedzącym” kamieniem. Jest on doskonałym symbolem bezgraniczności, nieśmiertelności, hamuje procesy starzenia się nie tylko ciała, ale też ducha. Osoby cierpiące na bezsenność winny mieć w swej biżuterii szafir, albowiem on łagodzi stany lękowe, zwiększonej nerwowości, a również braku snu. Niewątpliwie wyzwala niewiarygodną siłę, ponieważ wspiera w niwelowaniu wszelakich chorób psychicznych. Ludzie, którzy wybierają szafir na swój talizman, posiadają wspaniały związek oparty na zasadach partnerskich oraz obustronnym zaufaniu.

Ów magiczny kamień może być bardzo dobrym przyjacielem dla osób darzących się uczuciem, zakochanych. Prócz wielu swych niebieskich zabarwień, jakie winny mieć osoby w szczególności spod znaku: Strzelca oraz Ryb szafir występuje też w odcieniach: żółtym, najodpowiedniejszym dla Wagi, Bliźniąt a także Panny, ale również pomarańczowym, specjalnym odcieniu dla znaku Byka. Szafiry we wszystkich odcieniach ślicznie prezentują się oprawione w żółte, białe złoto czy srebro. Są imponującą dekoracją wszelkich pierścieni, wisiorków, kolczyków, a także bransolet.

Możesz je zobaczyć tutaj:

Cytryn. Bez powątpiewania należy rzec, że cytryn to kamień, z którego bije, promieniuje niebywale pozytywna energia, która nie tylko dopomaga uzdrowić ciało ludzkie, ale także jego ducha. Jednym z tychże czarownych kamieni jest cytryn, amulet, jaki obudowany w złoto bądź srebro stanowi doskonałą biżuterię dla każdej damy, ale w szczególności jest określony dla ludzi spod znaku: Wodnika, Bliźniąt, Lwa oraz Panny. Cytryny możecie pooglądać tutaj: .
Wszystkie te kamienie nabędziemy w hurtowni kamieni szlachetnych.