Coraz bardziej powszechna rasa w naszym kraju to jest yorki, pieski jakie podbiły nasze serca

przez | 19 lutego 2023
Sympatyczne yorki to psy, jakie coraz częściej można zobaczyć na ulicach naszych miejscowości. Ten tekst ma na celu zaznajomić tych, którzy dopiero co zakupili takiego psa z paroma poradami na temat żywienia oraz pielęgnacji tej rasy.

kosmetyki dla yorka

Autor: Mo Kaiwen
Źródło: http://www.flickr.com/
Po pierwsze jedzenie. Karma Brit Care to wyrób hipoalergiczny dedykowany dla szczeniąt i dorosłych psów. Cechuje ją bardzo dobra jakość. Jej zasadniczym zadaniem jest skuteczna ochrona organizmu przed złym działaniem rozmaitych czynników zewnętrznych. Jej komponenty wspierają funkcjonowanie systemu odporności i mają pozytywny wpływ na organizm. Karma Brit Care (zobacz karmę dla kotów) ułatwia wyeliminować ryzyko zachorowania psa (porównaj ofertę na smaczki dla psa) na poważne choroby. Dostępna jest w opakowaniach o rozmaitej masie. Jej cena jest nieco wyższa niż standardowych karm będących w sprzedaży w wielu sklepach, jednak wysoka jakość to kwestia w jaką warto zainwestować, jeżeli zależy nam na dobrej formie naszego pupila.

karma brit care

Autor: cliff1066
Źródło: www.flickr.com
Jeśli posiadamy rasowego psa, to oczywiście jego odpowiednie żywienie nie jest jedynym aspektem opieki. Musimy pomyśleć także o właściwej pielęgnacji owłosienia. Jakie kosmetyki dla yorka są dostępne w sprzedaży? Oczywiście głównie szampony. Przez wzgląd na rozmaitego rodzaju sierść występującą u czworonogów trzeba kupić szampon przeznaczony do danej rasy. I tak włos yorka jest długi i jedwabisty, dlatego wymaga specjalistycznej pielęgnacji i nawilżania. Bardzo ważne jest, iż jego stosowanie opóźnia pojawianie się kołtunów, o jakie tak prosto w przypadku długiego włosa. Kosmetyki dla yorka to też maseczki, a dla tych, którym przeszkadza woń sierści producenci mają do zaproponowania specjalne dezodoranty – zamów u nas, sprawdź: kliknij .
Jak widać z powyższego zestawienia właściciele psów mają duże możliwości jeśli idzie o odpowiednie zajmowanie się swoim pupilem.