Ciekawe gadżety kuchenne

przez | 25 grudnia 2022
Jak wiele rzeczy, tak i moda na wystrój kuchni zmienia się co kilka lat. Co więcej, cena remontu do najniższych nie należy, przez co nie każdy może sobie pozwolić na „kuchenne rewolucje”. Nasze kuchenne królestwo może jednak nadal zachwycać. Potrzebna jest tylko odrobina kreatywności i wolnego czasu.

Akcesoria kuchenne i  łazienkowe, relingi

Autor: Kuchinox
Źródło: Kuchinox
Najprościej zmienimy wygląd ścian – kuchnia w parę godzin nabierze nowego charakteru. Dorze dopasowany kolor powiększy i rozjaśni wnętrze, przywita radośnie o poranku, a nawet zaostrzy apetyt domowników.

Gdy w szafkach i szufladach nie ma miejsca na akcesoria kuchenne i inne potrzebne przedmioty, przechowywanie na ścianach rozwiąże problem. Relingi kuchenne, półki czy listwy (producent listew PCV) magnetyczne pozwolą stworzyć indywidualne rozwiązanie, ułatwiające dostęp do akcesoriów i mające własny styl. Na relingach możemy powiesić nie tylko akcesoria kuchenne, ale rysunek dziecka czy małą doniczkę z ziołami. Dajmy upust fantazji i dbajmy o detale – oferta FF.

W obecnych czasach nawet maselniczki nie mogą być zwyczajne – click. Wygoda w użytkowaniu jest ważna, łatwość utrzymania w czystości także, jednak decydujmy się przede wszystkim ciekawe formy które umożliwią wyeksponowanie naczynia w czasie oficjalnych spotkań przy stole

maselniczka

Autor: Blomus
Źródło: Blomus

Nowe rolety, obrusy i kuchnia na nowo oczaruje nas swoim wyglądem! Pole do popisu mamy ogromne, bo długie zimowe wieczory sprzyjają eksperymentowaniu. Pastelowe kolory spowodują, że kuchnia wyda się większa. Uważajmy jednak na tkaniny w wyraźne desenie. Choć zabawa z nimi to niesamowita frajda, musimy się pilnować, żeby w zazwyczaj i tak niedużym wnętrzu nie zapanował chaos. Jeśli jest w stylu rustykalnym idealna będzie krata. W sytuacji gdy preferujemy elegancki styl, rewelacyjnie sprawdzi się będąca zawsze na czasie biel, beże czy szarości.

Sufitowe, halogenowe, wiszące, stołowe – lampy to tzw. „kropka nad i” w naszych wnętrzach. Nie zapominajmy, że przeważnie wystarczy interesująca lampa, by kuchnia odzyskała dawny blask.
Toteż jeśli mamy w planach wprowadzenie zmian, ale nie bardzo wiemy na czym miałyby polegać, skorzystajmy z owych propozycji, które z pewnością przyniosą satysfakcjonujące efekty.