O jakich ozdobach trzeba pamiętać biorąc ślub?

przez | 28 stycznia 2022
Są one tak samo istotne jak suknia ślubna czy też pierwszy taniec. Idealnie muszą być dopasowane do rodzaju wesela czy też temperamentu Młodej Pary.
Chodzi tu dekoracje ślubne. Jeśli podobają się Wam balony, pióra czy też serduszka zawieszane pod sufitem, to zdecydujcie się na góra 3 rodzaje dekoracji.

Obecnie w modzie są dekoracje w rustykalnym stylu. Odcieniem modnym jest oczyszczalnie ścieków zieleń, i pudrowy róż. Modne są również ozdobne litery, dobrze by było żeby były wielkie oraz z podświetleniem. Będą służyć nie jedynie jako ozdoba, lecz również jako tło do zdjęć. Nie możecie zapomnieć także o ślubnych dekoracjach stolików. Muszą pojawić się kwiaty, a do tego warto ponadto dodać ozdobne winietki bądź fotografie Młodej Pary. Do dekoracji ślubnych zaliczamy ponadto piękne etykietki na weselną wódkę. Dobrze by było, jakby pojawił się na nich jakiś śmieszny wierszyk lub śmieszny obrazek.
sport - selfie

Autor: Felix Imobersteg
Źródło: http://www.flickr.com
Pojazd, którym Nowożeńcy pojadą do ślubu, również powinien zostać pięknie ozdobiony. Najpiękniejsze dekoracje pojazdu to kwiaty na masce, tablice rejestracyjne z imionami Pary Młodej oraz samo auto w stylu starodawnym. Decydując się na dekoracje ślubne świątyni, musicie najpierw ustalić z księdzem, czy tego typu dekoracje możecie zamontować w kościele. Jeśli ksiądz zgodzi się na dekoracje, to musicie poważnie przemyśleć tego typu kwestię. Ozdoby kościoła, które są najmodniejsze, to czerwony dywan, świece, jakie umieszczone są wzdłuż dywanu, kwiatki przymocowane do ławek dla gości i krzesła ozdobione białą tkaniną dla Pary Młodej.

Przeważnie tego samego dnia ślub bierze kilka par. Warto więc dogadać się w kwestii dekoracji świątyni. Ozdobienie kościoła nie powinno być zbyt bogate, aby nie rozpraszało Was oraz przybyłych gości od słów małżeńskiej przysięgi.