Archiwa tagu: wyszukiwarka

wyszukiwarka

Porady i przepisy kulinarne w sieci internetowej, w jaki sposób można z nich skorzystać

Internet może dostarczyć ogromnej ilości informacji o różnej tematyce. Tak naprawdę jest teraz obecny we wszystkich dziedzinach naszego życia, i wiele osób nie może sobie nawet wyobrazić codziennego dnia bez przeglądnięcia kilku stron. Z ogromnym rozmachem internet pojawił się również w świecie kulinariów, współcześnie w internecie działa kilkadziesiąt większych i kilkaset mniejszych serwisów oferujących przepisy i porady kulinarne.

Moda na profesjonalne sesje zdjęciowe

Coraz częściej mamy okazję po wpisaniu w wyszukiwarkę słów, na przykład „fotograf Wrocław” spotkać ogłoszenia profesjonalnych fotografów, lub fotografów amatorów proponujących sesje zdjęciowe. Oferty służą tak udokumentowaniu kluczowej w życiu chwili, jak i sesji „bez powodu”. Po co bierze się udział w tego typu sesjach zdjęciowych? W jakim celu będziemy mogli takie zdjęcia użyć?

Billboardy sponsorskie – czy należałoby zdecydować się na tego typu rodzaj reklamy?

Billboard sponsorski, określany również planszą sponsorską, to ośmiosekundowa demonstracja telewizyjna transmitowana wspólnie z programem telewizyjnym i jego trailerami. Dobrze opracowane billboardy sponsorskie stanowią ciekawą możliwość do szablonowych spotów reklamowych nadawanych w blokach reklamowych albo stanowić mogą ich dopełnienie.