Kto może zrobić regenerację tonerów i jakim osobom może być to potrzebne?

przez | 16 lutego 2023
Każdy, kto ma komputer w domu, ma też na pewno drukarkę. Może być ona laserowa albo atramentowa. Potrzebne są do nich specjalne kartridże, które zużywają się, jeżeli wykonujemy dużo wydruków.

obliczenia podatkowe

Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach możemy zakupić zregenerowane tonery, jakie są trochę mniej kosztowne od oryginałów. Jeżeli dużo drukujesz i interesuje cię regeneracja tonerów Wrocław jest miejscem, w którym odnajdziesz spółkę zajmującą się tym profesjonalnie. Jeżeli firma nie jest w stanie wykonać usługi na poczekaniu, to może sprzedać Ci zamiennik kartridża w cenie odnowienia. Taki kartridż jest objęty gwarancją aż do wyczerpania barwnika. Należy jednak podkreślić, że gwarancja nie jest dłuższa niż 2 lata.
Jak przebiega regeneracja kartridża? Zużyty wkład jest rozebrany na czynniki pierwsze. Następnie każdy element zostaje dokładnie oczyszczony, a wszystkie elementy muszą być poddane kontroli. Zużyte i zepsute części zostają wymienione na nowe. Jest to najczęściej wałek magnetyczny. Kartridż zostaje obligatoryjnie wyposażony w nowy wałek optyczny – złap okazje na tani optyk wrocław-> http://www.fabrykaoptyka.pl/ – OPC i uzupełniony dedykowanym proszkiem przeznaczonym do danej i konkretnego modelu. Spółki nie używają proszków uniwersalnych. Potem toner zostaje gruntownie wypróbowany na drukarce testowej. Po zaliczeniu rygorystycznych testów jakości wydruku, toner jest opisywany, a następnie pakowany w worek albo amortyzator z kartonu.

Regeneracja kartridży może się opłacać, ponieważ jest to z pewnością mniej kosztowne niż zakup nowego oryginału. Co ważne specjalistyczna firma zrobi to szybko oraz sprawnie. Regeneracja nie zajmie więcej niż kwadrans.