Biała bluzka w roli głównej

przez | 18 stycznia 2023
Każda kobieta na pewno odnajdzie w swojej szafie białą koszulę. To ponadczasowy element garderoby, pasuje na rozmaite okazje i pozwala tworzyć mnóstwo stylizacji.

Poznaj modne zestawy zainspirowane białą bluzką!
Biała bluzka często kojarzy się z galowym zestawem, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać ją do stworzenia rockowego stylu. Jeśli lubisz nieszablonowe zestawienia możesz włożyć idealnie wyprasowaną białą bluzkę do porwanych spodni i skórzanych botków. W tym komplecie najlepiej sprawdzi się klasyczna biel i czerń.

papier do druku

Autor: Robbert Bremer
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście biała bluzka także może być podstawą wielu eleganckich stylizacji, które świetnie pasują do pracy i na ważne spotkania – zobacz białe bluzki. Do białej bluzki można założyć ołówkową czarną lub granatową spódnicę, a atrakcyjności tej stylizacji nadasz wybierając szpilki w czerwonym kolorze. Taki komplet podkreśli kobiecość i pozwoli zachować elegancję. Jeżeli chcesz dobrze prezentować się w pracy, ale rano starcza Ci czasu na prasowanie, zdecyduj się na koszulę ze specjalnego, niegniotącego się materiału. Pamiętaj, że białą koszulę możesz nosić nie tylko doskonale zapiętą. Po pracy wybierz stylizacje na luzie, w której biała koszulę możesz zapiąć pomijając kilka guzików od dołu, aby zawiązać dwa końce robiąc supełek. Rękawy można podwinąć do łokci, w ten sposób zyskasz większą swobodę w czasie wykonywania różnych czynności.

Do tak noszonej koszuli sprawdzą się jeansy, wygodne trampki bądź baleriny i ciekawa kolorowa biżuteria.

Jeżeli chciałbyś rozszerzyć swoją znajomość rzeczy, to przestudiuj ciekawy artykuł. W nim umieściliśmy dodatkowe oraz intrygujące wiadomości.

Latem białą koszulę możesz nosić do szortów i espadryli, dzięki czemu zapewnisz sobie świeży i stylowy wygląd o każdej porze dnia.