Notes, a więc instrument najlepszych przedsiębiorców oraz wielkich artystów

przez | 1 grudnia 2021
Notatnik w nowoczesnych czasach jest nie jedynie domeną osób, jakie nie ogarnęły zdobyczy cywilizacyjnych jakimi stały się dotykowe telefony czy tablety z dziesiątkami zaawansowanych aplikacji do rejestrowania pomysłów, prowadzenia spisów TODO czy terminarzy.
Notes stanowi suplementarne narzędzie dla owych sprzętów.

Bez trudu możesz go przekartkować, kreślić po nim do woli, dotykać, szeleścić karteczkami. Akt przelewania projektów na papier będzie twórczy sam w sobie. W pewnej mierze większy kontakt z naturą oraz regaly na palety otoczeniem – drewno, papier, węgiel. Całkiem inne doświadczenie niż kontakt z bezdusznym superwytrzymałym szkłem telefonu. Prędzej ludzie porzucą książki papierowe na rzecz elektronicznych aniżeli zrezygnują z uwag w papierowych notatnikach.
garaz

Autor: Wolfgang Lonien
Źródło: http://www.flickr.com

W chwili zapisywania możesz nie znać celu, ale on może pojawić się po pewnym czasie.

Jeżeli zafascynował Cię przedstawiany artykuł, to odwiedź www oswietlenie pl a tam oczekują na Ciebie materiały godne zainteresowania. Zobacz je – będziesz niesamowicie zadowolony!

Z upływem dni i przyrostem kolejnych adnotacji zyskujesz sporą bazę inspiracji a także idei, które możesz w przyszłości łączyć, przerabiać, wracać do nich w przyszłości. Poniektóre przebłyski mogą być niepozorne, wydawać bezużyteczne, lecz bieg wydarzeń może po czasie podsunąć ci bardzo interesujący sposób ich zastosowania bądź rozwinięcia. Każdego dnia w życiu prywatnym jak też zawodowym musimy generować masę idei. Siedząc w pracy nad projektem, wymyślając podarunki, pisząc post na bloga albo nawet komentując na portalu społecznościowym potrzebujemy gotowych rozwiązań, których wypracowanie zajmuje nam czasami bardzo wiele czasu.

Tworząc takową prywatną bazę koncepcji a także inspiracji o wiele ułatwiamy sobie zadanie. Który notes nabyć? To od przeznaczenia. Biznesmenowi polecamy portolio z kalkuLatorem i notesem.