Regały magazynowe i regały paletowe w okazyjnych cenach.

przez | 9 lipca 2021
Regały magazynowe – wielopoziomowe, przeznaczone są zazwyczaj dla odbiorców, dla których istotną rolę odgrywają koszty magazynowania. Za sprawą użycie regałów półkowych z zabudową na 2 albo nawet 3 poziomach, możliwe jest znaczne zredukowanie kosztów składowania produktów. System regałów z możliwościom rozbudowy, dopasowuje się do indywidualnych potrzeb każdego odbiorcy. Struktury te doskonale zdają egzamin w dziale samochodowym (zwłaszcza w magazynach części zamiennych), farmaceutycznym, hurtowym oraz produkcyjnym. Otwarte elementy konstrukcji na wyższych piętrach, wyposażone są w stabilne barierki na wysokości piersi i nóg.

magazyn

Źródło: http://sxc.hu/

By uzyskać stosowne doświetlenie magazynu z konstrukcją wielopoziomową, można zastosować specjalny system oświetlenia, który będzie zintegrowany z konstrukcją regałów. Profile wykorzystane w konstrukcji, dopasowane są do poprowadzenia kabli i rur plastykowych. Lampy zamontowane poprzecznie do kierunku korytarza, powodują równomierne rozprowadzenie oświetlenia w całym korytarzu.

Regały paletowe, zwane też regałami wysokiego składowania, z reguły stosowane są w systemach magazynowania i składowania przeróżnych towarów. Prezentowane regały magazynowe doskonale gospodarują przestrzeń magazynową, którą ma się do dyspozycji, http://olejnik.pl/przenosniki-grawitacyjne-roleczkowe-lekkie-2/ zapewnia bezpieczeństwo oraz funkcjonalność regałów magazynowych. Dzięki zastosowaniu wyposażenia dodatkowego na półkach tych istnieje możliwość składowania niemal każdego rodzaju ładunku, nawet do pół tony. Głównym założeniem regałów paletowych jest przechowywanie towarów na paletach. W zależności od typy palet, a także ich wymiarów oraz wagi,nasi doradcy dobiorą Państwu odpowiedni rodzaj regałów złożonych z (pionowych) ram i (poziomych) trawersów.

Nasi pracownicy uwzględnią przy tym przede wszystkim także Państwa preferencje, wielkość magazynu oraz rodzaj wózka widłowego, który będzie je obsługiwał. Dzięki oferowanemu wyposażeniu wspomagającemu, na regałach paletowych można składować niemal każdy rodzaj towaru, więcej: . Stabilny konstrukcyjnie produkt potwierdzony europejskimi certyfikathttp://olejnik.pl/regaly-stacjonarne/AG=projekt] i niezwykła dbałość o bezpieczeństwo pracowników to aspekty, dla których warto skorzystać z asortymentu naszego sklepu internetowego.