Podkreśl swoją kobiecość przy pomocy ubioru

przez | 10 lipca 2021
Każda z pańzapewne pragnie czuć się piękną. Mało tego, często czynimy niezwykle wiele rzeczy w tym celu. Dbamy o nasze ciała kupując luksusowe kosmetyki, pocimy się wytrwale na aerobiku, uprawiamy jogging, jeździmy na rowerze. Pragniemy aby nasze trudy zostały docenione.

pończochy

Źródło: pixabay.com
Lecz bardzo ważnym czynnikiem jest także garderoba. Gdyż jeżeli nie będziemy wiedzieć, jak uwydatnić nasze atuty i ukryć wady, cała nasza praca będzie na marne. Jednym z największych kobiecych akcesoriów są na pewno pończochy samonośne. Poza tym w akompaniamencie z koronkowym pasem, zrobią z pewnością olśniewające wrażenie- Jagna.

Jednak jeżeli planujemy mieć je na sobie w trakcie ważnego wyjścia, warto założyć sukienkę lub spódnicę. Bowiem kobieta w spodniach powinna się pokazywać jedynie na co dzień. Kiedy czeka nas jakaś feta, warto posiadać w zanadrzu ponętną małą czarną. Pamiętajmy tylko, żeby dobierać ubiór pod naszą posturę. Jeśli posiadamy masywne uda, wybierajmy sukienki do kolan. Z zaokrąglonym brzuchem poradzi sobie właściwa, wyszczuplająca bielizna. Z kolej grubsze ramiona należy okryć szalem.

Istotnym elementem są także dodatki. Tak jak pończochy samonośne spodobają się wyłącznie panom, warto pamiętać także o osobach płci żeńskiej. Inne propozycje: (bielizna erotyczna) Bowiem dowiedziono naukowo, że kobiety obawiają się bardziej złych opinii ze strony reszty pań niż mężczyzn. Nic nie wywoła tak ogromnej zawiści w naszych znajomych jak elegancka biżuteria. Należy w nią zainwestować, gdyż nigdy nie traci na wartości. Zamiast paru bransoletek ze stali nierdzewnej, dobrze wykosztować się na złotą z opalem – doda nam to estymy, bowiem od razu będzie widać, że jest to kamień szlachetny.

kobieta, ubiór

Autor: Sammy Zimmermanns
Źródło: http://www.flickr.com
Podobnie sprawa się ma z naszyjnikiem czy pierścionkiem. Poza tym, pamiętajmy także o właściwym dobraniu obuwia. Z jednej strony nie powinno być wulgarne, z drugiej nie może być za bardzo ugrzecznione, bowiem może nas postarzyć i zniekształcić naszą figurę.Bycie kobietą to wcale nie jest taka łatwa rzecz. Musimy dbać o nieskazitelne ciało, trudzić się z upływem lat. Lecz całe szczęście za sprawą odpowiednio dobranego ubioru, można zatuszować parę niedoskonałości i podkreślić atuty. Dlatego, jeżeli masz długie nogi, kup koniecznie pończochy samonośne. A na krągłości na brzuchu dobra będzie bielizna wyszczuplająca.