Okulary czy soczewki? Oba warianty posiadają swoje walory, w zależności od naszych potrzeb i sposobu życia.

przez | 10 lipca 2021
Wprawdzie oprawki do okularów mogą być ładne, gustowne i ozdobne, a także przyczyniać się do polepszenia naszego wyglądu, ale jednak część z nas wybiera soczewki i nie jest to warunkowane tylko względami estetycznymi. Soczewki zazwyczaj udogadniają nam uprawianie sportu, nie mamy problemu z zaparowaniem szkieł w czasie złej pogody i nie zdarza się gorączkowe przeczesywanie pokoju z wrzaskiem “gdzie są moje okulary!” W czasie opieki nad małym dzieckiem nie przytrafi się, iż małe rączki ściągną nam okulary z nosa i zniszczą lub zapaćkają.

soczewka

Autor: Fiona Henderson
Źródło: http://www.flickr.com

Wybór soczewek może być też motywowany rekomendacją okulisty. Soczewki należy rzecz jasna kupić z pomocą specjalisty. Na początek warto zdecydować się na soczewki jednodniowe na przykład soflens daily disposables. W razie, gdybyśmy mieli jakiś kłopot z przyzwyczajeniem się do nich, lepiej będzie zaczynać od tego rodzaju. Soczewki soflens daily disposables sprawdzą się też u ludzi, którzy doceniają komfort wkładania świeżych soczewek każdego dnia i nie chcą używać płynów pielęgnacyjnych. Te soczewki nie wymagają żadnej pielęgnacji, czyszczenia albo dezynfekcji, ponieważ kolejnego dnia po prostu zakładamy nowe. Osoby, które używają już soczewek, ale nie są zadowolone, mogą spróbować acuvue advance 6 szt. Zalecane są dla użytkowników, którzy mają kłopot z długim noszeniem wcześniej używanych soczewek. Acuvue advance są miękkie, cienkie i elastyczne, gwarantują dojście tlenu i konieczne nawilżenie oka, bo są zrobione ze specjalnego, nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego.

Czy zaintrygował Cię nasz wpis? Jeśli odpowiesz twierdząco, to idź dalej włóczki sklep i przejrzyj tam następne zajmujące wątki. Nie zwlekaj!

Dzięki nim będzie się odczuwało wygodę nawet w suchym, ogrzewanym czy klimatyzowanym pomieszczeniu. Odpowiednio zabezpieczają przed promieniowaniem UV.

niebieskie oczy

Źródło: pixabay.com

Można je nosić cały dzień, bez zdejmowania na noc, chociaż rekomendowane jest robienie przerwy. Opakowanie acuvue advance 6 szt. to opłacalna propozycja na przetestowanie tego produktu. Soczewki są również szczególnie wygodne i polecane dla osób z astygmatyzmem.

Jeśli Twoim zdaniem opublikowany tekst jest wciągający, to przeczytaj także pomocne źródło, które zawiera intrygujące informacje – one niewątpliwie Cię zajmą.

1-day acuvue moist for astigmatism zapewnią nam wyraźne i stabilne widzenie, niezależnie od ruchów głowy. Również zabezpieczają przed promieniami UV, nawilżają oko, polecane są osobom cierpiącym na alergię. 1-day acuvue moist for astigmatism to optymalne wyjście dla stosujących soczewki jednodniowe. Kiedy do tej pory nie jesteście przekonani do soczewek, może warto udać się do salonu optycznego i je wypróbować ?