Nie pamiętałeś o lodzie, z tego powodu zaproszeni musieli pić ciepły alkohol?

przez | 10 lipca 2021
Gdy organizujesz event czy to w lokalu czy na łonie natury, zapewne najpierw planujesz jak będzie wszystko wyglądało. Zamawiasz catering, DJ-a lub jedynie nagłośnienie, załatwiasz odpowiednie oświetlenie, zaś na koniec zapraszasz gości…ale nagle okazuje się że o czymś nie pomyślałeś.

Niby wszystko zostało zapięte na ostatni guzik, ale napoje są za ciepłe.
Snack pellety

Europa

Autor: Centrum Naturhouse
Źródło: Centrum Naturhouse
Podobna sytuacja ma zwykle miejsce w okresie wakacyjnym, gdy jesteśmy nad morzem, zaś gorące powietrze wzbudza pragnienie, nawet bryza nie pomaga. Dlatego już od wielu lat prosperują firmy, które dostarczają kostki lodu. Głównym źródłem ich zarobku są lokale, restauracje, drobne gastronomie, sklepy z owocami morza oraz mięsne, a także mnóstwo innych. Zaopatrują także w kostki lodu eventy okolicznościowe. Ale mówimy tu także i przede wszystkim o sytuacjach krytycznych, kiedy natychmiast potrzebujemy mieć spore ilości lodu. Jeśli właśnie Tobie przytrafiła się identyczna sytuacja, kiedy byłeś nad morzem i była Ci potrzebna dostawa (zobacz pączki dostawa warszawa) kostek lodu gdynia Gdańsk czy też Sopot, każde z tych miast ma „pogotowie lodowe”, które funkcjonuje całodobowo i zapewnia dowóz zamówionej ilości lodu na wyznaczone miejsce w czasie od 15 do 30 minut! – kostki lodowe do drinków Lód dowożony jest w poręcznych 5 lub 10 kilogramowych workach. Choć możesz myśleć, że lód to tylko zamrożona woda, ale ta którą masz w kranie zawiera w swym składzie dużo dodatków, jak: sole wapnia oraz magnezu, chlor oraz mnóstwo innych, które sprawiają, iż kostka lodu jest mętna. Woda stosowana przez firmy jest kilkukrotnie oczyszczana, z tego powodu po zamarznięciu jest idealnie przezroczysta.
Zatem jeżeli zdarzy Ci się znów taka sytuacja i będą Ci potrzebne kostki lodu gdynia Gdańsk i Sopot posiadają swoje „pogotowie” non-stop gotowe dowieźć Ci dowolne ilości lodu –

Tak samo jak pogotowie ratunkowe czy wodociągowe, firmy wytwarzające lód są ciągle gotowe, żeby dowieźć go zapominalskim w wystarczającej ilości.

Nie ociągaj się! Jeżeli intryguje Cię nasz wpis, to kolejny ciekawy fakt (http://tort-artystyczny.pl/torty-weselne/) znajduje się w podanym linku. Napisz nam swój opis – będzie nam niezwykle przyjemnie.

/J]