Mężczyźni

Mężczyźni

Militaria dla panów? To doskonały upominek, ponieważ w każdym mężczyźnie jest mały chłopiec, jaki uwielbia gadżety

Gadżety to świat panów, to prawda doskonale znana przedstawicielkom płci pięknej. Z pewnością nie jeden raz zauważyłaś, jak z oczarowaniem przypatrują się nowej latarce o nowoczesnym wyglądzie czy nie są w stanie nacieszyć się multitoolem, jaki zauważyli na wystawie sklepowej.
Continue reading “Militaria dla panów? To doskonały upominek, ponieważ w każdym mężczyźnie jest mały chłopiec, jaki uwielbia gadżety” »

Jakie perfumy są najchętniej kupowane przez nas na prezent?

Wielu osobom zdarza się, iż w w nagłym wypadku kiedy dysponując ograniczoną ilością czasu musimy podjąć decyzję o wyborze prezentu trafiamy do sklepu kosmetycznego. Bywa to o tyle zaskakujące, że wielu z nas nie uznaje kosmetyków za dobry podarunek.

Continue reading “Jakie perfumy są najchętniej kupowane przez nas na prezent?” »

Golenie jako nieodzowny obowiązek zadbanego mężczyzny, jakie akcesoria najlepiej do niego używać.

Jednym z atrybutów prawdziwych mężczyzn jest zarost na twarzy. Brody i wąsy rosną u panów praktycznie od wielu kilkunastu lat, i praktycznie do końca życia należy o nie dbać. Obecnie modny mężczyzna to taki, który jest bez zarostu, lecz wypielęgnowana broda i wąsy także będą dopuszczalne. Jednak nie można nosić zarostu, jaki jest niechlujny, tylko przystrzyżony i wypielęgnowany. Niekiedy jeszcze można tolerować męski, kilkudniowy zarost, ale tylko w nieoficjalnych sytuacjach, na oficjalniejsze okazje należy jednak przypilnować tego, żeby żadnego zarostu nie mieć.

Continue reading “Golenie jako nieodzowny obowiązek zadbanego mężczyzny, jakie akcesoria najlepiej do niego używać.” »